"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Pogromcy duchów 3 w 2011 roku? 0

W ciągu ostatnich miesięcy wiele spekulowano na temat kolejnej produkcji z serii Pogromcy duchów. Jednak nie ma żadnych oficjalnych wiadomości, które można byłoby uznać za prawdziwe. Jedynie, co jest pewne to fakt, iż zarówno twórcy poprzednich dwóch filmów jak i studio chcą nakręcić kolejną część słynnej komedii.

Kadr z filmu Pogromcy duchów (1984)

Zapraszamy do zapoznania się z nowymi informacjami.

Według nowych informacji aktor i reżyser Harold Ramis ujawnił, iż zdjęcia do Pogromców duchów 3 powinny ruszyć w wakacje przyszłego roku. Gdyby to było pewne to oznaczałoby, iż obraz pojawiłby się w kinach w 2011 roku. Ramis powiedział w wywiadzie, iż nie tylko wystąpi w filmie, ale być może zostanie również jego reżyserem.

Kolejna ciekawostka to fakt, iż fabuła może bazować na powstałym przed laty scenariuszu, który napisał Dan Aykroyd. Ramis powiedział, iż po przerobieniu go akcja byłaby naprawdę ciekawa. Wiemy również, iż na pewno pojawi się nowa ekipa pogromców duchów. Nie wiadomo jeszcze czy w pełni zastąpi ona oryginalną, czy może będzie im po prostu pomagać.

Nieoficjalnie mówi się również, iż ważną rolę w fabule będą odgrywały podróże w czasie.

Ale jak będzie naprawdę przekonamy się pewnie dopiero w kinach.

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Quagmire

Sądzę, że tacy starzy, zmęczeni pogromcy to świetny materiał na kolejną część. Przecież tu jest niesamowity potencjał- nostalgia za latami 80-tymi i młodością, godne starzenie się, uczenie swoich nieudolnych następców itd.
A jeśli zagrałby jeszcze Rogen i ekipa Apatowa to jak dla mnie byłby istny samograj.

Ronaldinho

No z plotek jakie czytałem mówiło się coś o Sethie Rogenie jako członka nowej ekipy, wybór byłby idealny.
Chętnie zobaczę kolejną część, tylko mam nadzieję, że dzisiejsze możliwości techniczne wykorzystali do tego, aby film jakościowo wyglądał podobnie co dwie poprzednie części.

Czechu

Powinni sobie odpuścić kontynuację tego filmu, pewnie zrobią kolejną komercyjną szmirę, która zrobiona zostanie tylko żeby nabić kasiorę.

Proszę czekać…