"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Worthington jako Flash Gordon? 0

Ostatnio mało było nowych informacji na temat superprodukcji Flash Gordon, którą zamierza nakręcić Breck Eisner. Dzisiaj studio Sony poinformowało, iż ma nadzieję, że premiera filmu będzie miała miejsce w 2012 roku. Wśród plotek, jakie przy tej okazji się pojawiły są te, według których w głównej roli może pojawić się Sam Worthington.

Sam Worthington w filmie Terminator: Ocalenie (2009)

Niestety wszystko wskazuje na to, iż Sam Worthington nie pojawi się w tej produkcji. Aktor jest obecnie jednym z największych ulubieńców producentów a to oznacza, że dostaje pełno propozycji ról. Podczas promocji filmu Avatar mówił, iż jego kalendarz jest zapełniony, aż do 2012 roku. Więc pewnie nie miałby czasu na udział w tym projekcie.

Wśród osób wymienianych jako potencjalny główny bohater wymienia się także Ryana Reynoldsa.

Flash Gordon to przystojny gracz w polo, który zostaje porwany przez kosmitów. Trafia na planetę Mongo, aby zostać wojownikiem walczącym przeciwko tyranowi Mingowi.

Źrodło: www.firstshowing.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 6

MJ_MARTINO

Świetny aktor który umie się wczuć w role, oby było więcej takich ;)
Jak plotka to plotka ;)

Adam_Siennica

No ale Deadpoolem i Green Lanternem jest, więc jakoś ogarnia te 2 projekty :) Ale racja, trzy na raz to za dużo :)

Quagmire

Do tego Reynolds nie ma nawet połowy charyzmy Worthingtona. Zresztą to zwykła plotka- Deadpool, Green Lantern i Flash Gordon w ciągu 3 lat? Bez jaj. Jakby co to jeszcze Kapitana Amerykę szukają…

Ronaldinho

Oprócz tego, że jest już gwiazdą, to ma wielki talent aktorski, co pokazał Amerykanom już w Terminatorze i w świetnej roli w Avatarze. Już sam fakt zmieniania akcentu jest godny podziwu. Przed nim ogromna kariera się szykuje w Hollywood. Życzę mu dobrego dobierania ról, co narazie wykonuje z powodzeniem. Z pewnością byłby dobry jako Flash Gordon. No i wielka szkoda, że nowym Bondem nie został, chciałbym go w tej roli zobaczyć :)

Czechu

Teraz będzie moda na tego aktora, po Terminatorze, Avatar, czeka jeszcze nas Stracie Tytanów i pewnie posypią się kolejne rolę:) szykuje się nowa gwiazda kina przygodowo-sci-fi

Proszę czekać…