Spider-Man 4 oficjalnie wstrzymany! 1

Potwierdziły się pogłoski o wstrzymaniu prac nad Spider-Manem 4. Studio chce rozwiązać problemy ze scenariuszem, w którym od tygodni trwają spory o to, kto będzie głównym superłotrem.

Spider-Man 4

Gary Ross, David Lindsay-Abaire i James Vanderbilt napisali poprzednie szkice scenariusza. Alvin Sargent pracuje teraz nad najnowszą wersję. Jest to człowiek, który zajmował się drugą i trzecią częścią przygód Petera Parkera.

Sony wciąż planuje premierę na 5 maja 2011 roku, ale mówi się, że ta data obecnie jest bardzo nieprawdopodobna.

Co o tym sądzicie? Czy rozwiąże spory? Czy to dobra decyzja? Widać, że tym razem Raimi walczy o swoją wizję, stąd wstrzymanie. W trzeciej części poddał się naciskom i mieliśmy efekt w postaci wciśnięcia Venoma.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Avatar square 200x200
Quagmire 2010-01-06

Powtarza się sytuacja z dwóch ostatnich części, kiedy to Alvin Sargent przyszedł praktycznie na gotowe jako ostatni scenarzysta. Nie wiadomo jaki to będzie miało wpływ na czwórkę, ale być może zwycięży opcja forsowana przez producentów- Sargent to prywatnie mąż Laury Ziskin, jednej z głównych producentek serii o Spider-Manie.
Widać, że przepraszający we wszystkich wywiadach za S-M3 Sam Raimi jest naprawdę zdesperowany i być może skończy się to nawet porzuceniem przez niego tego projektu. Za nim, jeśli tylko kontrakt na to pozwoli na pewno pójdzie Tobey Maguire.

Proszę czekać…