Zwiastun The Ghost Writer 0

Gdy szum wokół osoby Romana Polańskiego był wielki, losy The Ghost Writer, najnowszego filmu reżysera, były bardzo niepewne.

The Ghost Writer

Jednak obraz ma już dystrybutora w Stanach, a Niemcy wypuścili zwiastun, w którym możemy obejrzeć zalążki klimatu, jaki będzie dostępny w kinach.

Bohaterem filmu jest "Ghostwriter" – pisarz, który za pieniądze tworzy dla innych, oddając prawa do swego dzieła. Zostaje zaangażowany do napisania wspomnień w imieniu byłego premiera Wielkiej Brytanii. Jednak wydaje się, że projektowi od początku towarzyszy zła passa. Poprzednik pisarza zginął bowiem w wypadku w tajemniczych okolicznościach. Również „The Ghost” w trakcie prac nad książką odkrywa sekrety, przez które znajduje się w śmiertelnym zagrożeniu. Opowieść o zdradzie oraz o tym, że nikt i nic nie jest tym, na co wygląda. Odkrywanie przeszłości niesie ze sobą wielkie niebezpieczeństwo, a historię tworzą ci, którzy przeżyją.

Premiera w Polsce 26 lutego. Jak Wam się podoba?

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 5

Filip_Borkowski

Zwiastun rzeczywiście nie porywa. Ale moim zdaniem wiele tutaj psuje niemiecki. Więc poczekajmy jeszcze spokojnie na oryginalną wersję.

JohnnyDepp

empire island chyba ! Powiem tak niech polanski i lunch nie kreca juz filmów !! Niech sie tym zajmie James Cameron !!!!!!!!!!! Spielberg i inni! romkowi dziekujemy sorry roman

JohnnyDepp

dno film bedzie dnem !! tylko go rezyser pedofil zrozumie ! szkoda aktorów ! zwłaszcza ewana i toma! masakra ! przypomina mi sie to dzieło lyncha ostatnie heeheh

Kazio

zwiastun rzeczywiście nie jest zachęcający, ale sama historia wydaje się ciekawa

Adam_Siennica

Mi się nie podoba. Zwiastun przeciętny, w ogóle nie zachęca :/
Czyżby film miał odnieść jedynie sukces na fali medialnego szumu wokół Polańskiego?

Proszę czekać…