John Malkovich o swoich rolach 0

John Malkovich, jak zawsze, zapracowany. Ostatnio Internet huczał od plotek, że miałby wcielić się w Vulture’a w Spider-Manie 4. Później, gdy prace wstrzymano, by dopracować scenariusz, nikt nie wierzył, że może być w tym ziarno prawdy.

John Malkovich

W ostatnim wywiadzie, aktor potwierdził tę plotkę i dodał, że czeka na finalną wersję scenariusza, by podjąć ostateczną decyzję.

Ponadto, pojawiła się dodatkowa informacja, że aktor zastępuje Johna C. Reilly w adaptacji komiksu Red.

Dołącza do obsady, w której są: Bruce Willis, Morgan Freeman, Helen Mirren, Mary-Louise Parker, Julian McMahon, Ernest Borgnine, Richard Dreyfuss, Brian Cox i James Remar. Obraz reżyseruje Robert Schwentke, a autorami scenariusza są Erich i Jon Hoeber.

Komiks autorstwa Warrena Ellisa z ilustracjami Cully’ego Hammera był trzy tomową serią opublikowaną w 2003 i 2004 roku, która opowiada o byłym agencie CIA, chcącym wieść spokojne życie na emeryturze, aż pojawia się supermorderca, chcący go zabić.

Ta rola ma nie kolidować ze Spider-Manem 4.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Quagmire

Świetny wybór. Aż jestem zdziwiony, że (prawdopodobnie) udało się namówić Malkovicha, 9 lat temu odrzucił on rolę Green Goblina. Jak widać Raimi nie rezygnuje ze swoich faworytów.

Ronaldinho

John Malkovich idealnie pasuje na Vulture’a, oby go zagrał.

Proszę czekać…