Michael C. Hall walczy z nowotworem 0

U gwiazdy serialu Dexter, Michaela C. Halla zdiagnozowano ziarnicę złośliwą, czyli nowotwór atakujący węzły chłonne. Na szczęście choroba została wykryta we wczesnym stadium i szanse na powrót aktora do zdrowia są niemal stuprocentowe. Michael rozpoczął już leczenie w jednym ze szpitali w Los Angeles i poinformował, że chłoniak jest w remisji.

Michael C. Hall

W napisanym przez niego oświadczeniu czytamy:

Jestem szczęśliwy, że choroba została zdiagnozowana tak szybko. Dziękuję swoim lekarzom i pielęgniarkom za ich wiedzę i opiekę.

Michaela C. Halla wraz z żoną Jennifer Carpenter, zobaczymy prawdopodobnie na niedzielnej gali wręczenia Złotych Globów, z której być może aktor wróci ze statuetką dla najlepszego aktora w serialu dramatycznym.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 5

Avatar square 200x200
mysza_007 2010-01-20

tyle , że u nas to nawet ubezpieczeni ludzie mają problem z dostaniem się do lekarza bo jest burdel
poza tym obama przeforsował ustawę , że każdy amerykanin będzie ubezpieczony , społeczenstwo bedzie sie zrzucać na tych co ich nie stac…..
i chyba nie 2/3 tylko 30-40 milionów i w stanach mają najnowocześniejsze metody/procedury leczenia wiec wiadomo , że trochę drogo to wychodzi……
to swoją drogą…..

HeRr 2010-01-19

haha :D A ty wiesz kolego jak wygląda system opieki zdrowotnej w USA? Chłop ma szczęście bo jest bogaty, więc jak każdy bogaty człowiek w każdym miejscu na ziemi może sobie pozwolić na I ligową opiekę zdrowotną. W Stanach jeżeli nie jesteś ubezpieczony/na, to żaden lekarz cię nie przyjmie, i 2/3 społeczeństwa nie ma ubezpieczenia zdrowotnego bo ich na to nie stać, więc tamten system wcale nie jest doskonały.

Magdalena De La Vega 2010-01-16

Dzięki Bogu,że wszystko się w miarę dobrze skończyło!Szkoda by było stracić znowu młodego i zdolnego aktora(nawiązuje tu do ostatnio zmarłej Brittany Murphy)

wezu 2010-01-14

pięknie ujęte… pozdrawiam

drfalck 2010-01-14

Fuck te cholerna raki nie omijają nikogo. Chłop ma szczęście że nie mieszka w Polsce bo badanie miałby w maju.

Proszę czekać…