Znamy reżysera Spider-Man 4?

Kadr z filmu Spider-Man 3 (2007)

Po tym jak studio Sony ogłosiło, iż kończy współpracę z Samem Raimim przy filmie Spider-Man 4 i chce zrobić restart całej serii, wielu fanów człowieka pająka zastanawiało się, co teraz. Aktualnie studio szuka odpowiedniego reżysera, który chciałby podjąć się nakręcenia zupełnie nowego filmu. Aktualnie największe szanse na pokierowanie filmem ma Marc Webb.

Jak informują amerykańskie media to właśnie Marc Webb ma największe szansę na nakręcenie nowego Spider-Mana. Sony stworzyło listę "najlepszych reżyserów", którzy mogliby stworzyć niezapomniane dzieło. Wiadomo, że na liście znajdują się też James Cameron (który na pewno nie nakręci tego filmu), David Fincher (również spora abstrakcja), Wes Anderson i Neill Blomkamp.

Nieoficjalnie mówi się, iż Marc Webb spotkał się już z producentami filmu i wspólnie ustalili, iż premiera filmu Spider-Man 4 mogłaby się odbyć w lato 2012 roku. Wiadomo, iż Sony naciska, aby cały obraz powstał w wersji trójwymiarowej.

Marc Webb to reżyser teledysków. W ubiegłym roku jego debiutancki obraz pełnometrażowy 500 dni miłości uznano za jeden z najciekawszych niezależnych produkcji ostatnich lat. Obraz kosztujący 7,5 mln $, zarobił na całym świecie blisko 58,5 mln $.

Źrodło: www.comingsoon.net


Michał
"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux