"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Znamy reżysera Spider-Man 4? 2

Po tym jak studio Sony ogłosiło, iż kończy współpracę z Samem Raimim przy filmie Spider-Man 4 i chce zrobić restart całej serii, wielu fanów człowieka pająka zastanawiało się, co teraz. Aktualnie studio szuka odpowiedniego reżysera, który chciałby podjąć się nakręcenia zupełnie nowego filmu. Aktualnie największe szanse na pokierowanie filmem ma Marc Webb.

Kadr z filmu Spider-Man 3 (2007)

Jak informują amerykańskie media to właśnie Marc Webb ma największe szansę na nakręcenie nowego Spider-Mana. Sony stworzyło listę "najlepszych reżyserów", którzy mogliby stworzyć niezapomniane dzieło. Wiadomo, że na liście znajdują się też James Cameron (który na pewno nie nakręci tego filmu), David Fincher (również spora abstrakcja), Wes Anderson i Neill Blomkamp.

Nieoficjalnie mówi się, iż Marc Webb spotkał się już z producentami filmu i wspólnie ustalili, iż premiera filmu Spider-Man 4 mogłaby się odbyć w lato 2012 roku. Wiadomo, iż Sony naciska, aby cały obraz powstał w wersji trójwymiarowej.

Marc Webb to reżyser teledysków. W ubiegłym roku jego debiutancki obraz pełnometrażowy 500 dni miłości uznano za jeden z najciekawszych niezależnych produkcji ostatnich lat. Obraz kosztujący 7,5 mln $, zarobił na całym świecie blisko 58,5 mln $.

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Quagmire

Nie wydaję mi się to dobrym wyborem, mimo, że 500 days of summer to świetny film. Raimi przed Spider-Manem miał już doświadczenie w szeroko rozumianej fantastyce (3 części Evil Dead, Darkman, The Gift), a Marc Webb ma na koncie tylko jeden, kompletnie tutaj nie pasujący film. Zresztą sądząc po 500 days Webb zrobiłby podobny film do jedynki Raimiego. A może wzięli go dzięki prawie pasującemu do pająka nazwisku? :)
Lista kandydatów kompletnie nierealna, każdy z tych reżyserów sprawi, że Sony będzie wspominać kłótnie z Raimim jako miłą współpracę.

Proszę czekać…