Trzech aktorów walczy o rolę Conana 0

O Conanie mówi się od dawna, lecz początek produkcji wciąż jest przekładany. Powodem jest trudność w znalezieniu odpowiedniego odtwórcy głównej roli, który będzie musiał zmierzyć się z legendą Schwarzeneggera.

Conan

Do filmu w reżyserii Marcusa Nispela brani pod uwagę są trzej aktorzy. Odkryto jak na razie dwa nazwiska.

Pierwszy to Kellan Lutz, aktor znany chociażby z dwóch części filmu Zmierzch. Nie jest to oczywiście Edward, lecz aktor, który grał tam rolę trzecioplanową.

Kellan LutzKellan Lutz

Drugim kandydatem jest gwiazda Stargate Atlantis, Jason Momoa. Aktor pochodzenia hawajskiego byłby kompletnie innym spojrzeniem na Cymeryjczyka, lecz biorąc pod uwagę jego grę w serialu, można jasno stwierdzić, że dałby radę.

Jason MomoaJason Momoa

Co sądzicie o kandydatach?

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 5

Avatar square 200x200
Ronaldinho 2010-01-15

Dokładnie :) Tylko problem może być taki, że koleś może nie umieć grać za bardzo, chociaż nie wiem, bo nie widziałem go w takiej sytuacji.
Natomiast te zdjęcia z newsa sugerują na tworzenie "Conan: Początek" skierowanego do nastolatków.

Karol Komański 2010-01-15

Tiaaaaaaaa. A może producenci chociaż jedną książkę "Conana" by przeczytali i dopiero po przeczytaniu zaczęli zatrudniać aktorów.

nozdormu 2010-01-14

wedlug mnie najlepiej by pasowal Roland Kickinger.

Tomek Metreszen 2010-01-14

Już prędzej ja pod względem postury mógłbym zagrać Conana niż Ci aktorzy ;) Mi Conan kojarzy się głównie z kupą mięśni(tak, tak – Arni). Myślę, że lepszego Conana od Arnolda juz nie będzie – on miał w sobie coś z tego głupiego osiłka :]

Asmodeusz 2010-01-14

Dla mnie pewne filmy od zawsze kojażą sie z okreslonymi aktorami, tak właśnie jest z Conanem gdzie Arni idealnie pasował zarówno posturą, zachowaniem i jak i sama mową, teraz ciężko będzie mnie przekonac do kogoś innego

Proszę czekać…