"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Cameron mówi o sequelu Avatara 1

Reżyser James Cameron jest ostatni znów bardzo zapracowany. Nie tylko musi jeździć po świecie promując swoją najnowszą superprodukcję pt. Avatar to jeszcze spotykać się z dziennikarzami, którzy wciąż dopytują go czy powstanie sequel tej produkcji. Wreszcie reżyser powiedział więcej o tej sprawie.

Reżyser James Cameron na planie filmu Avatar (2009)

W wywiadzie dla Entertainment Weekly James Cameron poinformował, iż rozpoczął już planowanie tego jak mógłby wyglądać sequel Avatara. Potwierdził, iż akcja będzie się działa nie tylko na Pandorze, ale również na jednym z jego księżyców. Wiadomo również, iż sam zamysł fabuły już istnieje w głowie reżysera.

Cameron powiedział także:

W sensie biznesowym Avatar ma sens jedynie jako dwu lub trzy częściowa produkcja. Nie po to tyle czasu poświęcaliśmy na stworzenie każdego detalu planety, nie po to roślinność tej planety spędzała nam sen z powiem, aby zaraz wyrzucać je na śmietnik. Wielkim marnotrawstwem byłoby nie wykorzystać tego ponownie.

Znając przywiązanie reżysera do szczegółów sequel nie powstanie szybciej niż za 3, 4 lata. Wczoraj zresztą ujawniono, iż zarówno Sam Worthington jak i kilku innych aktorów podpisało kontrakty na udział w ewentualnych kontynuacjach.

Źrodło: www.hollywoodreporter.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

coolawyjaszczomp

Trzymam wszystkie kciuki, aby w sequelu zagrała Zoe Saldana. Nic nie wywarło na mnie takiego wrażenia, jak właśnie jej kapitalna gra aktorska. Emocje, które wyrażała samą twarzą, to mistrzostwo świata jest. I ten jej kapitalny głos, o lekko zachrypłej barwie….

Proszę czekać…