Zagorzały kolekcjoner Magic: the Gathering, fan gier ze stajni Black Isle oraz słodyczy :) Poniżej link do mojego bloga z moimi autorskimi tekstami: http://vermin.bloog.pl/

Stryszek filmowy odc.11 2

Borykając się dalej z problemami technicznymi, postanowiliśmy na razie ograniczyć się do premier. Nie zajmuje to wiele czasu, a nie mamy zamiaru zaniedbać Was, naszych widzów i czytelników FDB.pl. Jednak z czasem wrócą tematy dnia jak i Kącik literacki. Macie moje słowo.

Zapraszamy do obejrzenia premier filmowych na 15 stycznia 2010

W tym tygodniu mamy aż pięć premier. Z czego tak naprawdę wszystkie są świetne i każda w innym gatunku. Innymi słowy, dla każdego coś innego.

Guy Ritchie zaprezentował nam awanturniczą wizję Sherlocka Holmesa, z udziałem takich gwiazd jak Robert Downey Jr. czy Jude Law. Film utrzymany w koncepcji zwariowanego kina akcji, nie został jednak obdarty z wdzięku postaci książkowych.

Kolejną pozycją jest nowa bajka Disneya, Księżniczka i żaba, która powróciła stylem do starej dobrej kreski. Dzięki temu dorośli mogą ponownie poczuć się jak dzieci, wspominając takie dzieła jak Aladyn czy 101 dalmatyńczyków, zaś nasze pociechy, będą miały powiew świeżości, w dobie komputerowych animacji.

Trzecią nowością jest film sensacyjny, Harry Brown, dzięki któremu na nowo możemy przypomnieć sobie czym było Życzenie śmierci. Poza tym dostaliśmy film dokumentalny Będzie głośno i w końcu porządną rodzimą produkcję Wszystko, co kocham, która nie jest pustą komedyjką, a krokiem naprzód.

Zapraszamy do komentowania.

Źrodło: własne

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 9

Vermin

Przyznaje się bez bicia, że nie potrafię wolno czytać, a co za tym idzie wyraźnie. Zwłaszcza własnych tekstów. Dlatego wyręczam się w tej materii Kasią :) Poza tym chyba wolicie jej głos od mojego :D No i w końcu nie będę jedyną gadułą w "Stryszku", dopuściłem kobietę do głosu.

MJ_MARTINO

Obejrzałem ostatnie 3min :)
Montaż 5+/6
Głos 5+/6
Dobór premier 4/6 (takie opóźnione te premiery;P)
Ps. poco wrzucacie to na YouTube ? (strasznie mi ślimaczy z niego ostatnio) nie lepiej na własny serwer i wszystko w odpowiedniej jakości ? (wiem wiem generowany ruch a trzeba oszczędzać) ps. może jakiś mirror w takim razie na vimeo.com (wersja HD ;D) ?

Ps. Proponuje przenieś Stryszek w bardziej widoczne miejsce i gdzie będzie cały czas widoczny na 1 stronie bo tak news znika i zero zainteresowania później jest.

Sol

Co zrobić, kiedy Artur nie umie czytać? :D:D ;)
Ja tylko poprawiam tekst, czytam go i montuję premiery. Montuję, jak to dumnie brzmi :D
I Artur, jeszcze raz powiesz, że to jest najłatwiejsza forma, to sam będziesz się bawił w kilkugodzinny montaż! Myślę, że Adam się ze mną zgodzi :D
Dziękuję za uwagę :D

Filip_Borkowski

zazwyczaj taki jest zwyczaj, że kto piszę, ten czyta, no ale widzę tu odstępstwo… Wybacz, Arturze.

Vermin

Jak już to Kasia CZYTA teksty które ja PISZĘ :P

Proszę czekać…