Avatar znowu wygrywa 3

Piąty tydzień z rzędu w Box Office USA Avatar nadal najlepszy. Frekwencja w porównaniu z poprzednim weekendem spadła o 18% zarabiając 41.3 miliony dolarów. Obraz w samych Stanach ma już na koncie 491.8 miliona dolarów. Poza granicami Stanów, Avatar zarobił kolejne 125 milionów dolarów, mając na koncie 1,115 miliarda. Dla porównania Titanica poza granicami zarobił 12 lat temu 1,242 miliarda.

Avatar

Razem zyski Avatara osiągają już kosmiczną sumę 1,61 miliarda dolarów. Do pokonania Titanica pozostaje zaledwie 200 milionów. chyba to już tylko kwestia czasu i po 12 latach James Cameron pobije samego siebie.

AvatarAvatar

Oczekuje się, że Avatar w USA przejdzie granicę 500 milionów już dzisiaj, w 32. dniu wyświetlania. Pobije tym samym rekord Mrocznego Rycerza z 2008 roku, który dokonał tego w 45 dni. Titanicowi zajęło to 98 dni.

Księga OcaleniaKsięga Ocalenia

Drugie miejsce zajęło Księga Ocalenia z Denzelem Washingtonem, zarabiając 31.6 miliona dolarów. Jest to bardzo dobry wynik, a obraz Washigtona w piątek nawet przebił zyski Avatara.

Nostalgia AniołaNostalgia Anioła

Na trzecim miejscu zadebiutowała Nostalgia Anioła Petera Jacksona, zarabiając 17,1 miliona dolarów.

Na 6. miejscu uplasował się film familijny The Spy Next Door z Jackie Chanem w roli głównej, zarabiając 9,7 miliona dolarów. Widać obraz familijny z gwiazdorem Azji nie był tak popularny, jakby tego chcieli producenci.

Co o tym sądzicie?

The Spy Next DoorThe Spy Next Door

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…