"May the Force Be With You"

Piła III - kolejne zdjęcia! 0

Producenci trzeciej odsłony Piły udostępnili kolejne zdjęcia. Premiera filmu w USA już za 20 dni. Na oficjalnej stronie www.saw3.com trwa wielkie odliczanie.

Kadr z filmu Piła III 2006Kadr z filmu Piła III 2006

Zwiastuny do filmu możesz zobaczyć klikając na poniższe linki:

-pierwszy zwiastun (źródło: YouTube)

-drugi zwiastun (Yahoo)

-najnowszy zwiastun (Yahoo)

Fabuła Piły III przedstawia się następująco: Tym razem morderczą grą kieruje, znana nam z poprzednich części, Amanda. Głównym bohaterem tej gry będzie Dr Lynn Denlon, która zostaje porwana i przewieziona do starego opuszczonego magazynu, gdzie spotyka Pana Układankę, który jest przypięty do łóżka. Pan Układanka jest na granicy życia i śmierci, a zadaniem Dr Lynn jest utrzymywanie go przy życiu dopóki kolejny element układanki, Jeff, nie ukończy swojej części gry. Losy Lynn i Jeffa przetną się w najmniej nieoczekiwanym momencie.

W filmie główne role grają: Tobin Bell, J. LaRose, Angus Macfadyen, Shawnee Smith i Bahar Soomekh. Scenariusz napisał Leigh Whannell (zagrał Adama w pierwsze części Piły). Trzecią część reżyseruje Darren Lynn Bousman. Za produkcję odpowiedzialni są: Mark Burg i Oren Koules.

Zdjęcia do filmu, kręcone w Toronto, trwały 42 dni (8 Maj 2006 – 19 Czerwiec 2006).

Budżet Piły III to 12 mln $.

Poprzednie części Piły III zarobiły na świecie około 500 mln $, przy łącznym budżetecie 5,2 mln $. Jak widać koszty produkcji zwróciły się stukrotnie!

W USA film swoją premierę będzie miał 27 października. Natomiast w Polsce Piłe III będziemy mogli zobaczyć 19 stycznia 2007 roku. Polskim dystrybutorem filmu jest <a href=http://www.kinoswiat.pl/ title=Kino Świat>Kino Świat.

Kadr z filmu Piła III 2006Kadr z filmu Piła III 2006 Kadr z filmu Piła III 2006Kadr z filmu Piła III 2006 Kadr z filmu Piła III 2006Kadr z filmu Piła III 2006

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Anonimowy

wreszcie jakas fotka Diny :-)

Ronaldinho

Nieciekawie wygląda ten łańcuch w ustach tego kolesia. Będzie się działo :-)

Trophy

Ciekawe te kadry… Chociaż te poprzednie były nieco lepsze.

Proszę czekać…