Poznaj Pandorę 5

Avatar Jamesa Camerona świeci triumfy, czarując widzów na całym świecie. Wszystko przez Pandorę, niesamowity świat wykreowany w wyobraźni reżysera, a urzeczywistniony przez mistrzów od efektów specjalnych z WETY.

Avatar

Pojawił się 22 minutowy filmik ukazujący nam tworzenie Pandory, do obejrzenia którego zapraszam.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 14

Avatar square 200x200
Karol Komański 2010-01-21

Pulp Fiction to chętnie zakupię. Oby więcej takich promocji.

Grzegorz Derebecki 2010-01-21

Mnie udało się kupić http://fdb.pl/film/175-hitch-najlepszy-doradca-przecietnego-faceta za 29 zł na blu-ray.
Od piątku będą nawet niezłe promocje w sklepie dla idiotów:
Anioły i demony – 59 zł
Pulp Fiction – 29 zł
Chicago – 29 zł

Karol Komański 2010-01-21

Jeżeli cena Gran Torino, Bękartów Wojny czy Star Treka na Blu-Ray będzie oscylować w granicy 60 zł za sztukę to jestem pierwszy w sklepie. A tak to sorki wydawco. Ostatnio widziałem na Blu-Ray Gladiatora wersja reżyserska w Media za cenę 180 zł. WTF!!!!

Artur Tojza 2010-01-21

Zwalają na piractwo, ale przez ceny na rynku, sami je szerzą. Bo naprawdę nie dziwi mnie że ludzie ściągają filmy z torrentów, nielegalnie, skoro albo danego filmu nie ma w Polsce na rynku, albo jest z kilku miesięcznym opóźnieniem lub jego cena jest tak wysoka, że mało kogo stać, na kupno więcej niż jednego DVD miesięcznie.
Jak chcą skutecznie walczyć z piractwem to niech dają wersje kolekcjonerskie, obniżą choć troszkę ceny i w normalnym terminie od światowej premiery.

Karol Komański 2010-01-21

Co racja to racja. Polscy dystrybutorzy po prostu nas walą w……..już wiecie w co jeżeli chodzi o ceny. Wytłumaczenie mają jedno i to samo od zawsze: piractwo. A to wydanie Władcy to "tylko" wersja kinowa, więc ja grzecznie podziękuję.

Proszę czekać…