"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Poznaj Conana (i jego ojca) !! 2

Jak donosi amerykańska prasa studio Lionsgate oraz Millennium Films wybrało aktora, który wcieli się w postać Conana. Został nim 30-letni Jason Momoa znany fanom z serialu Gwiezdne wrota: Atlantis. Reżyserem filmu Conan jest Marcus Nispel, który nalegał właśnie aby to ten aktor zagrał główną rolę.

Conan

Aktor Jason MomoaAktor Jason Momoa

Nowa wersja filmu skupi się na adaptacji opowiadań autorstwa Roberta E. Howarda. Conan to cymmermański wojownik, który w swoim życiu był między innymi: najemnikiem, złodziejem, dowódcą armii. Wreszcie został wielkim imperatorem.

Według pomysłu reżysera produkcja ta będzie poświęcona młodzieńczych losach wojownika. Jeśli film odniesie sukces to można będzie się spodziewać dwóch kolejnych części opowiadających dalsze losy.

Co ciekawe jedna z plotek głosi, iż reżyser Marcus Nispel zaproponował rolę w swojej produkcji Mickey'owi Rourke. Aktor miałby wcielić się w postać ojca głównego bohatera. Na chwilę obecną niestety nie ma żadnego potwierdzenia tej informacji.

Zdjęcia ruszają w połowie maja w Bułgarii. Jason Momoa skończył właśnie pracę nad mini-serialem dla HBO pt. Gra o tron.

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 12

Bzyk1975

Do autora… Cymmermański wojownik??? Cóż to za fantazyjny przymiotnik, biorąc pod uwagę, że Conan pochodził z Cymerii (Cimmerii). Zatem jest to wojownik cymeryjski (cimmeryjski), a nie cymmermański. Takie rzeczy warto wiedzieć.

Barbarka88Rz

OoO. Mamoa mi się strasznie spodobał w "Gorących Hawajach", fajnie mu w długich dredach. ale i tak Arnie jest NAJ.
a ten kolo na 1wszym zdjęciu… to jest w coś ubrany czy to wały mięśni, bo wygląda to jak pomarszczona skóra staruszka.

JohnnyDepp

bedzie dobrze ! juz lepiej ni pedalecki

HeRr

jestem na nie

Proszę czekać…