Kolejne przygody Bourne'a prequelem? 0

Odkąd ostatnia część trylogii Ultimatum Bourne'a była hitem na całym świecie, spekulacjom nie było końca, co z kolejną odsłoną przygód bohatera.

Jason Bourne

Parę miesięcy temu informowaliśmy, że Paul Greengrass zrezygnował z reżyserii, lecz Matt Damon pozostał w głównej roli. Teraz sam Damon wyjawił nam smutną prawdę o kolejnym filmie o Jasonie Bourne.

To będzie prequel czy coś z innym aktorem i innym reżyser. To wszystko będzie zanim my zrobimy czwartą część, a do tego minie jeszcze z pięć lat. Musimy najpierw dostać scenariusz…

Zatem Damon nie wyklucza udziału w kolejnym filmie. Natomiast studio Universal jest znane z tego, że lubi robić prequele swoich hitów, jak np. Król Skorpion był prequel Mumii 2.

Tylko czy widzowie chcą przygody Bourne’a z innym reżyserem i innym aktorem? Jak myślicie?

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 6

ripostak

Chodziło mi o to, że "temat bazowy " np. "statek zderza się z góra lodową " pozostaje bez zmian . Zmieniają się natomiast aktorzy, scenarzyści , reżyserzy itd . Tak i tutaj dzieło Ludluma będzie podstawą na której będą się skupiać kolejne odsłony Bourne’a .

Beznickowy

Też właśnie tego nie zrozumiałem…

JohnnyDepp

wszytsko zależy kto i z kim ?

Adam_Siennica

Niby jak to było w przypadku Titanica, bo nie bardzo kojarzę? :|

ripostak

Moje skromne 3 grosze.
Uważam , że widzowie nie mają tu zbyt dużo do powiedzenia. Prędzej czy później Matt Damon będzie zastąpiony w głównej roli Bourne’a .Widzowie chcą czy nie chcą i tak do tego dojdzie .Tak było w przypadku Bonda, Titanica i np. "Efektu motyla " . Jeśli coś się dobrze sprzedaje to po co komu zabijać kurę znosząca złote jaja ?

Proszę czekać…