Daryl Hannah mówi o Kill Bill 3 1

Daryl Hannah (Łowca androidów) w jednym z wywiadów udzielonych stacji telewizyjnej opowiadała o swojej roli w filmie A Closed Book w reżyserii Raoula Ruiza, w pewnym momencie aktorka zaczęła opowiadać o możliwej kontynuacji filmu Kill Bill.

Daryl Hannah

Aktorka w pierwszych dwóch filmach Tarantino zagrała Elle Driver, jednooką zabójczynię. Jak sama wyznała:

On (Tarantino) zawsze twierdził, że to będzie trylogia… . Zawsze była historia o ślepych samurajach, i nigdy nie zostania wyczerpana w kolejnych filmach.

Podobno aktorka rozmawiała już z reżyserem na temat kontynuacji, lecz żadna z tych wiadomości nie jest potwierdzona, a wiadomo, że Quentin Tarantino lubi zmieniać zdanie.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

raven

Nie rozumiem… "Tarantino zawsze twierdził, że to będzie trylogia" Skoro miała to być trylogia, to czemu uśmiercił Billa w drugiej części? Poza tym David Carradine też już nie żyje.
Chyba, że zrobią Kill Bill bez Billa. Zdaje się, że jestem za głupi na to :)

Santanico

zmieniać zdanie lubi,ale akurat na temat "Kill Bill vol. 3" wspominał już nie raz…między innym,że ma być w 2014 zeby było 10 lat róźnicy,żeby córka Vernity Green dorosła,o ślepych samurajach też już kiedyś coś mówił…ja w sumie jestem na tak…jestem ciekawy co może z tego wyjść.
swoją drogą dlaczego tu podajecie info,że się mówi o możliwości kontynuacji,że są to na razie nie potwierdzone informacje a w bazie jest już dodana 3 część:-/

Proszę czekać…