"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Trzy zdjęcia Opętanych 0

W sieci pojawiły się trzy nowe zdjęcia promujące nowy film Brecka Eisnera pt. Opętani. Obraz, w którym główne rolę zagrali Timothy Olyphant, Danielle Panabaker i Radha Mitchell pojawi się w Polskich kinach już 5 marca br. Zapraszamy wszystkich do obejrzenia tych zdjęć.

Opętani (2010)

David jest szanowanym szeryfem w niewielkim miasteczku w Stanach Zjednoczonych. Na jednym z meczy bejsbolowych na boisku pojawia się znany wszystkim mieszkaniec. Intruz jest uzbrojony w naładowaną strzelbę, którą celuje w szeryfa. Zmuszony do obrony szeryf zabija go. W innej części miejscowości mężczyzna podpala swój dom, w którym wcześniej zamyka na klucz własną żonę. Wkrótce całe miasto staje się areną krwawych wypadków i rozprzestrzeniającego się wśród mieszkańców szaleństwa. Rząd w celu powstrzymania niebezpiecznej epidemii wysyła do miejscowości oddziały wojskowe, aby zlikwidowały wszystkich zarażonych. David wraz z kilkoma mieszkańcami próbuje wydostać się z zagrożonej strefy. Przed nimi najdłuższa i najstraszniejsza noc w życiu.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć:

Kadr z filmu OpętaniKadr z filmu Opętani Kadr z filmu OpętaniKadr z filmu Opętani Kadr z filmu OpętaniKadr z filmu Opętani

Źrodło: www.slashfilm.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…