Jest pomysł na Terminator 5 i 6

Kadr z filmu Terminator: Ocalenie (2009)

Po tym jak oficjalnie sprzedano prawa do tytułu Terminator scenarzysta dwóch pierwszych części cyklu – William Wisher – poinformował, iż ma konspekty tego jak mogłaby wyglądać akcja dwóch kolejnych filmów. Na razie nie wiadomo czy fundusz Pacificor, który zakupił prawa będzie zainteresowane produkcją kolejnych obrazów.

William Wisher poinformował dziennikarzy, iż ma opracowany 24-stronicowy konspekt fabuły filmu Terminator 5 oraz 4-stronicowy zarys tego jak akcja toczyłaby się w filmie Terminator 6. Z tego, co zdradził wiemy, że kolejne produkcje byłyby kontynuacjami czterech już nakręconych filmów. Scenarzysta chciałby, aby fabuła wciąż toczyła się w świecie postapokaliptycznym, jednak miałoby się wykorzystać temat podróży w czasie. Dzięki temu Kyle Reese i Sara Connor mogliby jeszcze raz się spotkać.

Co ciekawe Wisher zaplanował także rolę dla Arnolda Schwarzeneggera. Poinformował, iż będzie ona tak zaskakująca jak zmiana jego bohatera ze złej postaci (w filmie Terminator) na dobrego bohatera (w filmie Terminator 2: Dzień Sądu).

Niestety na razie nie wiadomo czy pomysły zostaną zrealizowane.

Źrodło: www.comingsoon.net


Michał
"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux