"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Jest pomysł na Terminator 5 i 6 3

Po tym jak oficjalnie sprzedano prawa do tytułu Terminator scenarzysta dwóch pierwszych części cyklu – William Wisher – poinformował, iż ma konspekty tego jak mogłaby wyglądać akcja dwóch kolejnych filmów. Na razie nie wiadomo czy fundusz Pacificor, który zakupił prawa będzie zainteresowane produkcją kolejnych obrazów.

Kadr z filmu Terminator: Ocalenie (2009)

William Wisher poinformował dziennikarzy, iż ma opracowany 24-stronicowy konspekt fabuły filmu Terminator 5 oraz 4-stronicowy zarys tego jak akcja toczyłaby się w filmie Terminator 6. Z tego, co zdradził wiemy, że kolejne produkcje byłyby kontynuacjami czterech już nakręconych filmów. Scenarzysta chciałby, aby fabuła wciąż toczyła się w świecie postapokaliptycznym, jednak miałoby się wykorzystać temat podróży w czasie. Dzięki temu Kyle Reese i Sara Connor mogliby jeszcze raz się spotkać.

Co ciekawe Wisher zaplanował także rolę dla Arnolda Schwarzeneggera. Poinformował, iż będzie ona tak zaskakująca jak zmiana jego bohatera ze złej postaci (w filmie Terminator) na dobrego bohatera (w filmie Terminator 2: Dzień Sądu).

Niestety na razie nie wiadomo czy pomysły zostaną zrealizowane.

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 5

Avatar square 200x200
Piotr Biernacki 2010-02-13

Święte słowa. Mimo, że każda część (nawet ta nieszczęsna trzecia) trzymała całkiem dobry poziom, to chciałbym, żeby cała historia szła w kierunku zaskakującego finału.

MJ_MARTINO 2010-02-13

Mam jedno życzenie ;D oby cała historia miała kiedyś godne zakończenie ;)

regoat 2010-02-13

No na pewno zeby na nich zarobic, albo krecac kolejne czesci lub sprzedac jakiejs wytworni ktora nakreci kolejne czesci :) na jedno wychodzi. choc moze kupil to jakis czarny charakter który chce unicestwienia tematu

KoKlusz 2010-02-12

Żeby je odsprzedać z zyskiem

regoat 2010-02-12

swietna wiaodmosc. fajnei by bylo gdyby Pacificor zdecydowalo sie na produkcje kolejnych czesci. w sumie to po co by im byly prawa

Proszę czekać…