"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Nie powstanie Mamma Mia 2? 0

Pamiętacie jeden z najbardziej kasowych filmów roku 2008 – Mamma Mia!? Tak, tak to właśnie ten musical z muzyką zespołu Abba zrobił prawdziwą furorę na całym świecie. Cały zeszły rok informowaliśmy was o przygotowaniach do produkcji sequelu. Teraz jednak wszystko wskazuje na to, iż Mamma Mia 2 jednak nie powstanie. Nieoficjalnie potwierdził to sam Brosnan.

Pierce Brosnan w filmie Mamma Mia! (2008)

Pierce Brosnan, czyli jeden z odtwórców roli potencjalnego ojca w filmie Mamma Mia! w rozmowie z dziennikarzem potwierdził, iż jego zdaniem film Mamma Mia 2 nie powstanie. Co prawda zaznaczył, iż do końca nie jest pewny bo zawsze producenci mogli nie chcieć jego udziału w tej produkcji. Jednak wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że ostatecznie zarzucono ten projekt.

Czarne chmury nad sequelem zbierały się już od kilku miesięcy. Prace nad scenariuszem trwały wyjątkowo powolnie, głównie ze względu na brak piosenek do wykorzystania. Pojawiła się nawet informacja, iż w kontynuacji przeboju z 2008 roku nie pojawiłyby się piosenki zespołu Abba. Ale wtedy, jaki byłby sens całej produkcji?

Na razie czekamy na oficjalną informacje ze studia o potwierdzeniu tych rewelacji.

Źrodło: www.cinemablend.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Solarie

Nie może być kontynuuacji, bo fabuła by się niczego nie trzymała. Zepsułoby to i tak dość średnią (tak jest uważana przez wielu przez wielu) "Mammę Mię".

Proszę czekać…