Kolejne plotki o Batmanie

Mroczny Rycerz

Niedawno informowaliśmy, że David Goyer z Jonathanem Nolanem rozpoczęli pisanie scenariusza sequela Mrocznego Rycerza, więc teraz przyszła kolej na porcję nowych plotek, jakich superłotrów zobaczymy w najnowszej odsłonie.

Według nieoficjalnych informacji, głównym przeciwnikiem Batmana ma być Człowiek Zagadka, którego w Batman Forever grał Jim Carrey.

Pogłoska pochodzi od kogoś związanego ze studiem Warner Bros. Nie mówi się nic o aktorach dla odmiany, więc tym bardziej jest to prawdopodobne. Ciekawostką jest to, że mamy rzekomo zobaczyć w epizodycznych rolach Pigwina i Pana Freeze’a.

Ponadto Barbara Gordon (który potem staje się Batgirl) ma mieć pełną rolę w tym projekcie. Komisarz Gordon będzie odnosił się w dialogach do Metropolis i Lexa Luthora. Warner Bros. idąc śladem Marvela chcą "łączyć" swój świat superbohaterów. Ponadto prawdopodobnie zobaczymy postać Dicka Graysona, lecz jeszcze przed jego okresem przygód jako Robina.

Należy pamiętać, że to kompletnie niepotwierdzone informacji i równie dobrze mogą jutro zostać zmiażdżone i zdementowane, lecz pogdybajmy. Jeśli to prawda, to co z tego wyjdzie? Kto powinien zagrać?