Kolejne plotki o Batmanie 2

Niedawno informowaliśmy, że David Goyer z Jonathanem Nolanem rozpoczęli pisanie scenariusza sequela Mrocznego Rycerza, więc teraz przyszła kolej na porcję nowych plotek, jakich superłotrów zobaczymy w najnowszej odsłonie.

Mroczny Rycerz

Według nieoficjalnych informacji, głównym przeciwnikiem Batmana ma być Człowiek Zagadka, którego w Batman Forever grał Jim Carrey.

Pogłoska pochodzi od kogoś związanego ze studiem Warner Bros. Nie mówi się nic o aktorach dla odmiany, więc tym bardziej jest to prawdopodobne. Ciekawostką jest to, że mamy rzekomo zobaczyć w epizodycznych rolach Pigwina i Pana Freeze’a.

Ponadto Barbara Gordon (który potem staje się Batgirl) ma mieć pełną rolę w tym projekcie. Komisarz Gordon będzie odnosił się w dialogach do Metropolis i Lexa Luthora. Warner Bros. idąc śladem Marvela chcą "łączyć" swój świat superbohaterów. Ponadto prawdopodobnie zobaczymy postać Dicka Graysona, lecz jeszcze przed jego okresem przygód jako Robina.

Należy pamiętać, że to kompletnie niepotwierdzone informacji i równie dobrze mogą jutro zostać zmiażdżone i zdementowane, lecz pogdybajmy. Jeśli to prawda, to co z tego wyjdzie? Kto powinien zagrać?

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 6

Michal_Dajer

W sumie nie dziwie mnie nagromadzenie różnych negatywnych postaci. Już przed premierą Mrocznego Rycerza Nolan mówił, iż trzecia część ma być ostatecznym zwycięstwem Batmana nad złem oraz pokazanie, że jednak dobro zwycięża.
Osobiście podobnie jak Bercik022 nie chciałbym aby pojawili się inni pomocnicy Batmana, niech on sam poradzi sobie z całym złem. Wśród czarnych charakterów najchętniej zobaczyłbym właśnie Człowieka-Zagadkę, to jedna z ciekawszych komiksowych postaci. Moja ulubiona po Jokerze.

Bercik022

Freeze napewno sie nie pojawi u Nolana ze względu na to że mało to realistyczne podejście, nawet sam pingwin nie zbyt by mi pasował, ale zagadka oczywiście jeszcze gdyby go zagrał Depp to już rewelacja.
Po co ładować Robina i Batgirl ;/
Ja bym pozostał jednak przy Team Batman jaki już był w poprzednich częściach, bo podejscie do nowych pomocników robin i batgirl zniszczy już całą trylogie Nolana.

Quagmire

Freeze i Pingwin będą pewnie jedynie wspomnieni w kontekście Arkham.
Robinowi mówię zdecydowane nie! W świecie Nolana Caine i Freeman wystarczą jako pomocnicy Batmana.
Zdecydowanie jestem za Zagadką, idealnie wpasowałby się w miejsce w którym kończy się Mroczny Rycerz. Zagadka dążący do odkrycia tożsamości znienawidzonego Batmana, terrorysta podkładający bomby których miejsce i czas detonacji można określić po rozwiązaniu łamigłówki. Tak to sobie wyobrażam, pewnie odbiega to od komiksu, ale pasuje do wizji Nolana.
Kto powinien go zagrać? Michael C. Hall, no i Vincent D’Onofrio jest ostatnio wolny, on świetnie gra psychopatów. A może Edward Norton po odrzuceniu roli Harveya Denta tym razem skusiłby się na współpracę z Nolanem?

Adam_Siennica

N0 w końcu konkretne plotki. Jak dla mnie wszystko ok, postać Freeze’a mogliby zrehabilitować po B&R :)) Czekam na oficjalne info.

hqpoznan

Coś mi sie tu nie podoba Barbara Gordon to córka Gordona? Pózniej jezdzi na wozku inwalidzkim. I jest znana jak Oracle. Tylko coś m tu nie pasuje w Mroczny Rycerzu był tam syn tylko który miał zaledwie 10 lat… A Oracle tudzież Batgirl pomaga batmanowi jako 30-latka… Coś im sie tutaj popieprzyło. Oczywiscie odnosze się do filmu Nolana

Proszę czekać…