Plakat pisany krwią 0

Krew Tobina Bella odgrywającego rolę psychopatycznego mordercy została wymieszana z czerwonym atramentem i użyta do druku plakatu promującego film Piła III. Twórcy filmu, aby uzyskać głębszy odcień czerwieni na plakacie wpadli na pomysł by wykorzystać autentyczną krew. – Pomyślałem, że to naprawdę dziwne, ale zgodziłem się i już następnego dnia miałem zaplanowaną wizytę u lekarza po to, aby pobrać krew. – przyznaje Bell.

Przypomnijmy, że bohaterem Piły i Piły II jest psychopata, który ma obsesję wykładanie swoim ofiarom kazań na temat wartości życia. Zmusza on pojmanych ludzi do uczestnictwa w makabrycznych grach, których wynik decyduje o ich istnieniu.Piła III ma trafić na ekrany kin tuż przed Halloween, a mianowicie 27 października. Film będzie dedykowany pamięci Gregga Hoffmana – głównego producenta wykonawczego Piły, który zmarł w listopadzie 2005 roku.

Za kamerą projektu stanieDarren Lynn Bousman, który wyreżyserował Piłę II. Scenariusz napiszą autorzy fabuły wcześniejszych obrazów – Leigh Whannell i James Wan.

megafon.pl

Plakat z filmu Piła III 2006Plakat z filmu Piła III 2006

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Mort_Rainey

Oj,coś ten news śmierdzi mi promocją 3 części ;]

Proszę czekać…