"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Terminator 5 nie tak szybko 2

Niedawno informowaliśmy was, iż scenarzysta Terminator 2: Dzień sądu ma pomysł na fabułę kolejnych kontynuacji serii Terminator. Dziś jednak dowiedzieliśmy się, iż najprawdopodobniej szybko nie powstanie kolejny film z cyklu. A wszystko jak zwykle rozchodzi się o pieniądze. Fundusz Halcyon Co., które posiada prawa do tytułu nie jest w stanie porozumieć się ze studiami filmowymi w kwestiach finansowych.

Kadr z filmu Terminator: Ocalenie (2009)

W ciągu ostatniego tygodnia fundusz Halcyon Co. prowadził negocjację w sprawie odsprzedaży praw do tytułu lub współpracy w celu nakręcenia kolejnego filmu. Studia Sony jak i Lionsgate jednak nie doszły z nimi do porozumienia zarzucając funduszowi, że chce zbyt dużo pieniędzy.

Niektórzy analitycy obawiają się wręcz, iż Terminator może umrzeć śmiercią naturalną. Fundusz sam nie nakręci filmu a sprzedając lub wypożyczając prawa musi to zrobić z zyskiem. Jednak aktualnie Terminator po niezbyt dobrym wyniku obrazu McG pt. Terminator: Ocalenie nie jest tak intratnym przedsięwzięciem. Może się, więc okazać, że dopiero za kilka lub nawet kilkanaście lat filmowcy spróbują powrócić do tematu.

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

regoat

Durny pazerny fundusz, kupili a teraz go usmierca

MJ_MARTINO

No to jednym słowem LIPTON!

Proszę czekać…