Terrence Howard dołączył do Iron Mana 0

Terrence Howard wystąpi w filmie o przygodach Iron Mana.

37-letni aktor Terrence Howard dołączył do obsady filmu Iron Man. Wcieli się on w postać Jima Rhodey Rhodesa, który jest wysokiej rangi oficerem i awiatorem. Będzie kierować grupą, która ulepszy pancerz głównego bohatera do takich możliwości, aby pozwolił Iron Manowi latać i walczyć ze złoczyńcami. W rolę tytułową wcieli się Robert Downey Jr. (Good Night, And Good Luck).

Terrence Howard/www.askmen.comTerrence Howard/www.askmen.com

Iron Man został stworzony przez Stana Lee i Jacka Kirby’ego. Fabuła komiksu przedstawia się następująco: Milioner Tony Stark jest właścicielem firmy Stark Enterprises. Uczestniczy on w walce z wszelkiego rodzaju złem. Podczas pracy nad pewnym wynalazkiem, Stark ulega strasznemu wypadkowi, którego skutkiem jest to, że może funkcjonować wyłącznie przy pomocy specjalnego kombinezonu. Daje mu on potężną moc, którą wykorzystuje w walce ze złem.

Za kamerą obrazu stanie Jon Favreau (Elf). Produkują Avi Arad i Kevin Feige, zaś scenariusz został napisany przez Arthura Marcuma oraz Matthew Hollawaya.

Budżet projektu wynosi 75 mln dolarów.

Film powstanie dla wytwórni Marvel Studios, zaś Paramount Pictures zajmie się dystrybucją. Premiera obrazu zaplanowana jest na 2 maj 2008 roku, a zdjęcia rozpoczną się w lutym 2007 roku.

Terrence Howard został już nawet nominowany do Oscara w kategorii najlepszy aktor za rolę Djaya w filmie pt. Hustle & Flow.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Trophy

Wiem :-) Zawsze mnie ciągneło do superbohaterów… sama nie wiem dlaczego:)

majron

zaczyna sie robic ciekawa ekipa :)

Proszę czekać…