"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Ultimate Spider-Man podstawą reboota? 2

Pojawiła się ciekawa informacja jakoby podstawą scenariusza rebootu filmu Spider-Man miałaby być seria komiksów pt. Ultimate Spider-Man. Plotka ta pojawiła się po tym jak na swoim blogu autor komiksu Brian Michael Bendis zamieścił informacje o spotkaniu z twórcami planowanego projektu.

Spider-Man

W notatce, jaka pojawiła się w serwisie Twitter autor komiksu Brian Michael Bendis poinformował wszystkich, iż kilka godzin spędził w studiu Sony na spotkaniu z twórcami planowanego rebootu. To zaś wywołało lawinę plotek, w których każdy próbuje dociec czy faktycznie seria komiksów Ultimate Spider-Man miałaby być podstawą scenariusza filmu.

Jeśli tak mogłaby to być nareszcie dobra wiadomość dla fanów tej komiksowej postaci. Bendis wspólnie z Markiem Bagleyem stworzyli, bowiem świetną mini-serię opowiadającą o tym jak właściwie Peter Parker został superbohaterem. Do dziś pierwszy numer serii jest uznawany za jeden z najlepszych komiksów świata Marvela.

Okładka komiksu Ultimate Spider-ManOkładka komiksu Ultimate Spider-Man

Źrodło: www.slashfilm.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 5

Avatar square 200x200
Asmodeusz 2010-02-23

Ultimate to niezły pomysła na nowego spidera, jest to bardzo odnowiony i na czasie, że tak powiem komiks, choć przyznam, ze wolę orginał, to ta seria równierz miała kilka ciekawych historii, wszystko zależy od tego jak bardzo będą się wzorowac na komiksie

Trophy 2010-02-20

Wierzę w Webba i jego talent.

regoat 2010-02-19

juz dawno slyszalem ze ma powstac od nowa film Spider-Man, moze bedzie mniej nudny i swietoszkowaty

drfalck 2010-02-19

przeciez wiadomo jak parker został spiedrmaneem. wystarczająco było to pokazane w pierwszym spiedrmanie z

Quagmire 2010-02-19

No to trzeba się zapoznać z Ultimate…Są pewne elementy tej serii o których czytałem, a które niezbyt mi się podobają, jak np trzymetrowy Green Goblin i Kraven-Wilkołak. Jest tu ktoś bardziej obeznany z tym komiksem?

Proszę czekać…