"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Nowe informacje o remake'u Kruka 0

W sieci pojawiły się nowe informacje na temat planów nakręcenia nowej wersji kultowego gothic thrillera pt. Kruk. Producentem odpowiedzialnym za te plany jest Ryan Kavanaugh, który w ostatnim wywiadzie poinformował, iż wciąż reżyserem nowej wersji jest Stephen Norrington (Blade: Wieczny łowca).

Kadr z filmu Kruk (1994)

Plany nakręcenia nowej wersji Kruka skomplikowały się po tym jak Norrington został zatrudniony na stanowisku reżysera filmu Lost Patrol, którego akcja toczyć się będzie w czasach II wojny światowej. Zdjęcia do projektu studia Legendary Pictures już wkrótce się rozpoczną.

Według najnowszych informacji wciąż Stephen Norrington jest związany z projektem nowej wersji Kruka. Prawdopodobnie zdjęcia do tego filmu rozpoczną się w listopadzie bądź grudniu tego roku. Podobno scenariusz już jest gotowy a aktualnie trwa jeszcze poprawianie drobnych błędów. Producenci toczą też dyskusje na temat kształtu filmu, tego jak miałby wyglądać oraz ustaleniem harmonogramu prac.

Przypomnijmy, iż film Kruk z 1994 roku dzisiaj jest postrzegany jako jedno z najwybitniejszych dzieł spod znaku mroku i gotyku. Reżyserem oryginalnej wersji był Alex Proyas a w roli głównej wystąpił Brandon Lee. Powstały jeszcze 3 sequele tej produkcji.

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…