"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Powstanie ekranizacja trylogii Hawksa 0

Studio Fox poinformowało o nabyciu praw do ekranizacji słynnej trylogii SF autorstwa Johna Twelve Hawksa pt. Fourth Realm Trilogy. Skrypt do pierwszego filmu napisze scenarzysta filmu Watchmen: StrażnicyAlex Tse. Gil Netter i Andrew Tennenbaum zajmą się produkcją całego obrazu.

fdb.pl

Książkowa trylogia składa się z trzech tytułów: "Traveler", "Mroczna rzeka" oraz "Golden City". Na pierwszy ogień pójdzie ekranizacja pierwszej książki. O ile spodoba się widzom producenci planują powstanie kolejnych filmów.

"Traveler" to doskonała powieść suspensu, przywodząca skojarzenia również z dziełami George’a Orwella i Phillipa Pullmana. Odwieczny konflikt toczący się w cieniach współczesnego świata: walka na śmierć i życie pomiędzy tymi, którzy pragną mieć historię pod kontrolą, a tymi, którzy ryzykują życie dla wolności i oświecenia. Walka, której nigdy nie dostrzeżemy. Gabriel i Michael Corrigan są młodymi mężczyznami robiącymi karierę w Los Angeles. Od dzieciństwa bracia wiedzieli, że ich ojciec był Travelerem – jednym z członków elity proroków zdolnych osiągnąć czyste oświecenie. Corriganowie, którzy odziedziczyli po ojcu tę zdolność, zawsze byli "poza siatką", to znaczy, że nie mogli być inwigilowani przez zawiłą sieć monitorującą ludzi w naszym nowoczesnym świecie. Tysiące mil dalej, Maya usiłuje prowadzić normalne życie.

Okładka książki pt. TravelerOkładka książki pt. Traveler

(opis książki: merlin.pl)

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…