"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Czarnobrody w nowych Piratach? 3

Aktor Ian McShane (Kings) aktualnie prowadzi negocjacje ze studiem Walta Disney’a w sprawie swojego udziału w filmie Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides, którego reżyserem jest Rob Marshall. Aktor miałby zagrać tam główną czarną postać – Czarnobrodego.

Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides (2011)

Aktor Ian McShaneAktor Ian McShane

Jak donoszą amerykańskie media McShane miałby wcielić się w legendarnego pirata, którego prawdziwe nazwisko brzmiało Edward Teach. Był on również kapitanem statku o nazwie Queen Anne’s Revenge (Zemsta Królowej Anny).

Jeśli aktor podpisze kontrakt do dołączy do Johna Deppa i Penelope Cruz, którzy jak wiemy pojawią się w tym projekcie. Fabuła na razie nie jest znana, ale z nieoficjalnych wiadomości wiemy, iż będzie toczyła się wokół tajemniczej Fontanny Młodości.

Autorami scenariusza są Terry Rossio i Ted Elliott. Za produkcję odpowiada Jerry Bruckheimer.

Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides mają pojawić się w kinach 20 maja 2011 roku.

Rzekomy wygląd CzarnobrodegoRzekomy wygląd Czarnobrodego

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Magdalena De La Vega 2010-02-26

Mi też szkoda,że Keiry nie będzie,ale pociesza mnie to,że pojawi się Penelope,którą również bardzo lubię. A co do tego aktora McShane’a to wygląda tak ktrochę posępnie i może nieźle wczuć się w rolę Czarnobrodego,aczkolwiek muszę osobiście przyznać,że nie miałam okazji nigdzie jego talentu oglądać.Ale czas pokaże 20 maja 2011 roku to nie jest ani za blisk,ale też ani za daleko. Jako wierna fanka Deppa i "Piratów…" będę czekać :)

Grzegorz Borowiecki 2010-02-23

no zal troche tylko Keiry, bo Bloom i tak wypadal blado przy innych postaciach w filmie ;) fabula jak by nie byla, to film mysle ze poziom poprzednich czesci bedzie trzymal …

Proszę czekać…