"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Bruce Willis o sequelach 2

Stacja MTV rozmawiała z Brucem Willisem, który aktualnie promuje swój najnowszy film pt. Fujary na tropie. Rozmowa dotyczyła przede wszystkim kolejnych planów aktora oraz czy istnieje szansa, aby powstały sequele filmów: Szklana pułapka oraz Niezniszczalny.

Bruce Willis

Willis powiedział, iż jest przekonany, że Szklana Pułapka 5 jednak powstanie. Wstępnie ustalono, iż zdjęcia rozpoczną się w przyszłym roku. Jednocześnie aktor chciałby, aby reżyserował Len Wiseman.
Właściwie w tym przypadku nie ma się, co dziwić takiej decyzji producentów. Film Szklana Pułapka 4.0 wyreżyserował właśnie Len Wiseman i obraz zarobił blisko 383,2 mln $ (budżet wyniósł 110 mln $).

Zupełnie inna sprawa ma się w wypadku filmu Niezniszczalny. Aktor rozmawiał w ubiegłym roku z M. Night Shyamalanem, który wciąż myśli nad zrobieniem sequela. Wiemy, iż fabuła miałaby dotyczyć walki pomiędzy postaciami odgrywanymi przez Willisa a Samuela L. Jacksona. Ale póki, co to wszystko pozostaje w sferze planów. Więc nie wiemy czy faktycznie dojdzie do realizacji tego filmu.

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…