Nowe polskie plakaty 0

Udostępnione zostały polskie postery do dwóch filmów, które w najbliższym czasie będziemy mogli zobaczyć w naszych kinach. A są to filmy Twój na zawsze (reż. Allen Coulter), którego premiera zapowiadana jest na 19 marca, oraz The Box. Pułapka (reż. Richard Kelly), który również zadebiutuje w ten sam dzień.

Film Twój na zawsze opowiada historię Tylera Rotha (Robert Pattinson) zbuntowanego chłopaka, który cały czas popada w kłopoty. Pewnej nocy wdaje się w bójkę i zostaje poturbowany przez silniejszego od siebie policjanta. Wkrótce po tych wydarzeniach Tyler poznaje córkę funkcjonariusza – Ally. Początkowo chłopak zamierza ją uwieść, a następnie porzucić. Okazuje się jednak, że Tylera i dziewczynę łączy coś więcej.

Plakat filmu Twój na zawszePlakat filmu Twój na zawsze

Natomiast The Box. Pułapka opowiada o małżeństwie Lewisów, którzy są średniozamożną parą z małym dzieckiem. Pewnego dnia otrzymują w prezencie drewniane pudełko. Nieznajomy, który im je wręczył, powiedział, że ów pudełko spełnia życzenia. Jednak każde wypowiedziane życzenie powoduje śmierć kogoś na świcie. Norma i Arthur stają przed wielkim moralnym dylematem i muszą zmierzyć się z własnymi, ludzkimi słabościami.

Plakat filmu The Box. PułapkaPlakat filmu The Box. Pułapka

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Czechu

byłem przekonany, że dodałem:)

Agnieszka_Chmielewska_Mulka

a dlaczego nie dodałeś do Twój na zawsze polskiego plakatu ?

Proszę czekać…