David Goyer scenarzystą Supermana

Superman

Oficjalnie zdementowano wiadomość, iż scenarzystą nowego filmu o Supermanie będzie David S. Goyer. Artysta pracował nad skryptami do takich produkcji jak: Nienarodzony, Batman: Początek czy Mroczne miasto. To może wskazywać, iż jednak nie dojdzie do szybkiego nakręcenia filmu o Supermanie.

Reżyser i scenarzysta David S. GoyerReżyser i scenarzysta David S. Goyer

UPDATE:

Niestety wydaje się, iż cała ta informacja to plotka. Inny amerykański serwis filmowy doniósł wczoraj w nocy, iż przeprowadził rozmowę z producentem zaangażowanym w postanie nowego filmu, który zdementował całą tą informacje. Szkoda bo wydawało się, iż wreszcie film o Supermanie powstanie.

Poprzednia informacja:

Chociaż na razie to wiadomość nieoficjalna to jednak wszystko wskazuje, iż już jutro rano będziemy mieli jej potwierdzenie. Podobno studio Warner Bros przeprowadziło już wstępną rozmowę ze scenarzystą i jest bardzo zadowolone z jego pomysłu na fabułę filmu.

O fabule nowego filmu nie wiadomo zbyt wiele. Mówi się, iż nie będzie to start całej historii od początku. Wśród bohaterów ma pojawić się Lex Luthor oraz Brainiac. Superman będzie też musiał się zmierzyć z działaniem kryptonu, który zostanie wykorzystany przez Luthora do niecnych celów.

Wiemy również, że obraz nie będzie reżyserowany przez Bryana Singera. W roli głównej nie pojawi się też Brandon Routh.

Źrodło: www.comingsoon.net


Michał
"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux