"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

David Goyer scenarzystą Supermana 1

Oficjalnie zdementowano wiadomość, iż scenarzystą nowego filmu o Supermanie będzie David S. Goyer. Artysta pracował nad skryptami do takich produkcji jak: Nienarodzony, Batman: Początek czy Mroczne miasto. To może wskazywać, iż jednak nie dojdzie do szybkiego nakręcenia filmu o Supermanie.

Superman

Reżyser i scenarzysta David S. GoyerReżyser i scenarzysta David S. Goyer

UPDATE:

Niestety wydaje się, iż cała ta informacja to plotka. Inny amerykański serwis filmowy doniósł wczoraj w nocy, iż przeprowadził rozmowę z producentem zaangażowanym w postanie nowego filmu, który zdementował całą tą informacje. Szkoda bo wydawało się, iż wreszcie film o Supermanie powstanie.

Poprzednia informacja:

Chociaż na razie to wiadomość nieoficjalna to jednak wszystko wskazuje, iż już jutro rano będziemy mieli jej potwierdzenie. Podobno studio Warner Bros przeprowadziło już wstępną rozmowę ze scenarzystą i jest bardzo zadowolone z jego pomysłu na fabułę filmu.

O fabule nowego filmu nie wiadomo zbyt wiele. Mówi się, iż nie będzie to start całej historii od początku. Wśród bohaterów ma pojawić się Lex Luthor oraz Brainiac. Superman będzie też musiał się zmierzyć z działaniem kryptonu, który zostanie wykorzystany przez Luthora do niecnych celów.

Wiemy również, że obraz nie będzie reżyserowany przez Bryana Singera. W roli głównej nie pojawi się też Brandon Routh.

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Avatar square 200x200
Ronaldinho 2010-02-25

David S. Goyer jest dobry, ale tylko wtedy gdy to on wymyśla fabułę, wstępny skrypt, a ktoś inny pisze dalej cały scenariusz korygując jego niektóre złe pomysły :) Dziwne, że robią problemy z realizacją nowego Supermana, dać 50 mln jakiemuś zdolnemu młodemu reżyserowi, jakiegoś dobrze zapowiadającego się aktora do roli głównej i mogłoby z tego coś wyjść. A podejrzewam, że Warner Bros. zachłysnął się Batmanem i chce takiego samego sukcesu, ale zanim coś wymyślą stracą prawa do serii.

Nina Tymińska 2010-02-25

Zapowiada się ciekawie, zwłaszcza, jeśli potwierdzą się informacje dotyczące scenarzysty. Mam nadzieję, że niedługo pojawi się więcej informacji na temat samego filmu. Szkoda, że nie będzie go reżyserował Singer – myślę, że zajęcie przez niego tej posady wyszłoby nowemu Supermanowi na dobre. Cieszy natomiast fakt, że w głównej roli nie wystąpi Brandon Routh – jak dla mnie jest on zbyt "cukierkowy" do takiej roli (w filmie Superman: Powrót zupełnie mnie nie porwał).

Proszę czekać…