"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Jonah Nolan reżyserem Supermana? 1

Jeden z amerykańskich portali filmowych ujawnił niepotwierdzoną informacje, według której reżyserem nowego filmu o Supermanie będzie Jonah Nolan – brat Christophera Nolana. To kolejny odcinek telenoweli zwanej "ekranizacja przygód człowieka ze stali". Niestety zdrowy rozsądek podpowiada nam, że i tym razem informacja zostanie zdementowana.

Scenarzysta Jonah Nolan

Według portalu IESB reżyserem byłby Jonah Nolan a cały obraz nosiłby tytuł The Man Of Steel. Problem w tym, iż dla Jonaha byłby to debiut reżyserki a nie wierzymy, iż studio Warner Bros odważyłoby się powierzyć projekt z budżetem od 150 do nawet 200 mln $ debiutantowi. Jednak według tego portalu to właśnie Christopher Nolan nalega na studio, aby jego brat został reżyserem. Wtedy on zgodziłby się objąć posadę producenta wykonawczego.

Jonah Nolan dotychczas zajmował się przede wszystkim pisaniem scenariuszy. Był nominowany do Oscara za skrypt do filmu Memento. Pracował także nad scenariuszami do filmów: Prestiż i Mroczny Rycerz. Współpracuje także ze Stevenem Spielbergiem przy serialu sf pt. Intersteller.

Źrodło: www.slashfilm.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Ronaldinho

Dobry pomysł, ale Superman nie musi mieć budżetu 150-200 mln, według mnie wystarczy 80-100. Ciekawe jestem jakby sobie poradził Jonathan Nolan w roli reżysera.

Proszę czekać…