"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Podejrzenie Willa Smitha 0

Will Smith w jednym z ostatnich wywiadów potwierdził krążące po Hollywood plotki, iż jest zainteresowany nakręceniem nowej wersji filmu Podejrzenie. Jest to klasyczna produkcja z 1941 roku, którą wyreżyserował Alfred Hitchcock. Oryginał otrzymał trzy nominacje do Oscarów. Prawa do produkcji należą do studia Paramount Pictures.

Will Smith w filmie Siedem dusz (2008)

W oryginalnej wersji z 1941 roku w rolach głównych wystąpili Cary Grant i Joan Fontaine (uhonorowana Oscarem za pracę przy tym filmie). Fabuła Podejrzenia opowiada historię kobiety, która po krótkiej znajomości z pewnym mężczyzną postanawia wziąć z nim ślub. Wkrótce potem odkrywa, iż nie zna tak dobrze wybranka swojego serca jak myślała. Rodzą się w niej podejrzenia, iż mężczyzna chce ją zabić i otrzymać w spadku cały jej majątek.

Według nowej informacji Will Smith miałby nie tylko wyprodukować film, ale również zagrać główną rolę męską. Co więcej chciałby aby obraz był wierną adaptacją powieści Francis Iles. Produkcja Hitchcocka ze względu na protest ówczesnej komisji cenzorskiej musiała mieć zmienioną końcówkę.

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…