"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Poznaj sekret Bourne'a 4 0

Mamy złą wiadomość dla wszystkich fanów trylogii o Jasonie Bournie. Właśnie potwierdziły się wcześniejsze plotki, iż czwarta część powstanie bez udziału reżysera serii – Paula Greengrassa oraz odtwórcy głównej roli Matta Damona. Tym samym coraz bardziej realne są plotki, iż film będzie prequelem całej części.

Matt Damon i Paul Greengrass

Kadr z filmu Ultimatum Bourne'aKadr z filmu Ultimatum Bourne'a

Na pocieszenie możemy powiedzieć, iż zarówno Greengrass jak i Damon popierają pomysł producentów. Starają się oni przekonać fanów, że produkcja potrzebuje "świeżego spojrzenia" i że ich seria została w całości zakończona. Co więcej oboje uważają, iż praktycznie każdy może wcielić się w rolę Jasona Bourne’a. Podają tutaj przykład agenta 007, w którego wcielało się dużo aktorów i nikt nie uważał tego za coś złego.

Być może nowa produkcja będzie ciekawa, ale liczymy na to, iż producenci powierzą reżyserię jakiejś osobie, która będzie w stanie nakręcić coś przynajmniej na równym poziomie, co poprzednie filmy. Miejmy nadzieję, iż tak będzie.

Źrodło: www.firstshowing.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 6

kuba_wajda

bez Greengrassa i Damona to nie to samo? nie ma co płakać.. http://fdb.pl/film/86100-green-zone :)

Michal_Dajer

Ja do tematu podchodzę bardzo ostrożnie bo trudno będzie znaleźć kogoś na stanowisko reżysera. Ale zobaczymy co z tego wyjdzie. Choć jakoś nie wydaje mi się, iż prequel to dobry pomysł.

pokyfudywise

ja też… bond to nie bourne. żaden bond nie miał nic wspólnego z poprzednim, poza dwiema ostatnimi częściami. taki fajny film i klapa…

raven

Kurcze, a potem będą informacje, że film okazał się klapą. Odważny ruch z ich strony. Życzę im powodzenia, ale niestety ja chyba nie będę sobie tym zawracać głowy :/

Asmodeusz

wszystko fajnie tylko, seria została zakończona, więc pewnie tera będzie Bour na emeryturze

Proszę czekać…