"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Depp i Paradis razem 0

Po raz pierwszy Johnny Depp spotka się na planie ze swoją żoną Vanessą Paradis (Jak kochają czarownice). Wspólnie wystąpią oni w najnowszej produkcji Lasse Hallstroma pt. My American Dream. Nie jest znana jeszcze data premiery tej produkcji, ale wstępnie ustalono, iż zdjęcia ruszą jeszcze w tym roku.

Johnny Depp w filmie Wrogowie publiczni (2009)

Fabuła My American Dream jest utrzymywana w tajemnicy. Johnny Depp zdradził jedynie, iż będzie się wcielał w pewnego mężczyznę zakochanego w słynnej francuskiej feministce Simone de Beauvoir. W tą właśnie kobietę wcieli się Vanessa Paradis.

Depp i Paradis są parą od blisko 12 lat.

Aktualnie Johnny Depp pracuje we Francji na planie filmu The Tourist. Wkrótce potem rozpocznie pracę na planie filmu Piraci z Karaibów 4.

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Madlen312

Świetna wiadomość mam nadzieję,że dojdzie do produkcji tego filmu ;) ooo i czyżby Depp miał zagrać pisarza Jeana-Paula Sartre’a, z którym Simone toworzyła parę przez 50 lat :) Pracowity rok przed Johnnym,ale myśle,że świadomość tego,że będzie mógł grać z Vanessą doda mu skrzydeł :D Czekam na tę produkcję również w naszych polskich kinach :D

Proszę czekać…