"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Tron Legacy i 5 scen IMAX 0

W miniony weekend w Los Angeles odbył się tajny pokaz dla dziennikarzy, na którym zaprezentowano materiały promujące film Tron Legacy. Podobno pojawił się również zwiastun produkcji, który amerykańscy widzowie będą mogli oglądać od piątku przed seansami filmu Alicja w krainie czarów.

Zdjęcie promujące film Tron Legacy (2010)

Podczas prezentacji materiałów poinformowano dziennikarzy, iż film Tron Legacy będzie posiadał 5 scen specjalnie dostosowanych do kin IMAX. Oznacza to, iż te sekwencje będą miały inny format obrazu, dużo lepszy i dostosowany do tych właśnie kin. Wcześniej tego typu zabiegi stosowano przy okazji filmów Transformers: Zemsta upadłych oraz Mroczny rycerz.

Inna nowość związana z tym obrazem to fakt, iż będzie on mieszanką 2D z 3D. Trójwymiarowy obraz będzie tylko w scenach, które rozgrywają się wewnątrz wirtualnego świata. Natomiast akcja, która dzieje się w realnym świecie będzie dostępna tylko i wyłącznie w formie 2D. Ciekawe jak na to wszystko zareagują widzowie, którzy będą zmuszeni zakładać okulary już w trakcie seansu.

Tron Legacy opowiada historię Sama Flynna, który jest 27-letnim maniakiem technologii, który poszukuje zaginionego ojca. W końcu trafia do świata dzikich programów i zabójczych gier, gdzie jego ojciec żył przez 25 lat. Ojciec z synem odbywają podróż, przez niesamowitą, wirtualną krainą, który będzie nie tylko trudna, ale i śmiertelnie niebezpieczna.

Źrodło: www.slashfilm.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Quagmire

Obejrzyj Tron1

drfalck

W końcu trafia do świata dzikich programów i zabójczych gier
Ciekawe jak oni to zrobią…otworzy napęd dvd i go wciągnie…? :)
Głupota scenarzystów przechodzi wszelkie granice

Proszę czekać…