Strażnicy Ga'Hoole - zwiastun! 1

Soren, to młoda sowa zachwycona opowieściami ojca o Strażnikach Ga’Hoole, którzy stoczyli straszliwą wojnę w obronie całego gatunku sów. Marzy o tym, aby pewnego dnia dołączyć do grona tych mitycznych wojowników. Starszy brat Sorena, Kludd, szydzi sobie z jego marzeń. Wszystko zmienia się, kiedy obaj wypadają z domku na drzewie prosto w łapy wrogów, których do tej pory znali tylko z opowiadań. Jedyną nadzieją na ocalenie królestwa sów jest odnalezienia Wielkiego Drzewa, domu legendarnych Strażników.

Strażnicy Ga'Hoole

Reżyserem Strażników Ga’Hoole jest Zack Snyder, twórca 300.

Premiera filmu nastąpi we wrześniu tego roku. Dodatkowo pojawiła się informacja, że amerykański tytuł został zmieniony. Brzmi on teraz Legend of the Guardians. Nie wiadomo, czy polski tytuł również ulegnie zmianie.

Zapraszamy do obejrzenia pierwszego zwiastuna.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Michal_Dajer

Mi się zwiastun nawet podoba. Co prawda różni się od innych produkcji Snydera, ale jednak jest to reżyser, którego każdy kolejny film na pewno kupie. Dlatego też z pewnością wybiorę się na to do kina.

tyr1888

a ja wierze w Zack Snydera bo to najlepszy reżyser jaki zaczoł kręcić filmy w XXI wieku. Co prawda fabuła wydaje się niezmiernie głupia ale może z tego wyjść kawał niezłego kina familijnego.

CervantesPL

No tak bajki o gadających psach kotach, czy prehistorycznych zwierzakach się znudziły, czas na gadające sowy.

Proszę czekać…