"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Wraca Akademia Policyjna 0

Studio New Line i Warner Bros poinformowały, iż planuje nakręcenie filmu z cyklu Akademia Policyjna. Za produkcję nowego obrazu o niecodziennych policjantach odpowiadać będzie producent oryginalnej serii – Paul Maslansky. Na chwilę obecną nie jest znane nazwisko reżysera ani tego, kto będzie odpowiedzialny za napisanie scenariusza.

Akademia Policyjna (1984)

Maslansky w oświadczeniu napisał:

To będzie bardzo ważna rzecz dla wszystkich ludzi, którzy pamiętają oryginalne filmy. Mamy nadzieje, iż nowy film to będzie świetna zabawa dla tych, którzy znają naszą serie jak i tych, którzy jej nie znają. Wierzymy, że uda nam się świetnych komików, którzy pojawią się w tej produkcji. To będzie coś zupełnie nowego, zachowamy jednak pewnie wspaniałą przewodnią muzykę.

Przypomnijmy, iż Akademia Policyjna to jedna z najbardziej popularnych komediowych serii w historii amerykańskiego kina. W oryginalnych filmach występowali: Steve Guttenberg, Bobcat Goldthwait, Bubba Smith, David Graf, Marion Ramsey, Michael Winslow, Kim Cattrall i Sharon Stone.

Akademia PolicyjnaAkademia Policyjna

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Ciekawe czy zostanie powtórzony klimat pierwotnej wersji. Poza tym co do obsady to też będzie dość interesujące zestawienie. W pierwotnej wersji nie grały jakieś mega gwiazdy, ale aktorzy którzy potrafili nadać odpowiedni charakter swym postaciom. Na razie jednak można jedynie gdybać. Pożyjemy zobaczymy.

Proszę czekać…