"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Odważne sceny w Różyczce 1

Dokładnie za tydzień (12 marca) do polskich kin wejdzie najnowszy film Jana Kidawy-Błońskiego zatytułowany Różyczka. My z tej okazji zachęcamy wszystkich dorosłych użytkowników naszego portalu do zobaczenia jednej ze scen filmu. W rolach głównych grają Andrzej Seweryn, Robert Więckiewicz oraz Magdalena Boczarska.

Kadr z filmu Różyczka (2010)

Znany pisarz (Andrzej Seweryn) przeżywa romans z dużo młodszą od siebie, piękną kobietą (Magdalena Boczarska). Wbrew wywołującej oburzenie środowiska różnicy wieku, wykształcenia i pozycji, intelektualista poślubia atrakcyjną „dziewczynę znikąd”. Zaślepiony uczuciem nie podejrzewa, że ich kontrowersyjny związek może nie być kwestią przypadku. Nie wie, że jego partnerka od dawna spotyka się po kryjomu z innym mężczyzną (Robert Więckiewicz), z którym łączy ją nie tylko silna namiętność, ale i groźna intryga. Zaangażowana w niemoralny układ z agentem, przekazuje mu informacje mające służyć kompromitacji pisarza. Erotyczna fascynacja kochankiem stopniowo przeradza się w głębokie uczucie, choć kobieta zdaje sobie sprawę, że jest jedynie narzędziem w zaplanowanej akcji tajnych służb.

Zapraszamy do obejrzenia klipu

TYLKO DLA DOROSŁYCH !!

Klip

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

Michal_Dajer

Hsi_Nao tą aktorką u Kuby Wojewódzkiego była chyba Małgorzata Foremniak. Ona właśnie w rozmowie z Kubą śmiała się, że w polskich filmach sceny erotyczne po prostu nie istnieją.

Hsi_Nao

W końcu się doczekałam!
W naszym purytańskim i konserwatywnym kraju zmienia się mentalność filmowców [choć raczej producentów] bojących się ręki Rydzyka i Kaczek :P
Ostatnio oglądałam wywiad z jakąś aktorką u Wojewódzkiego bodajże [nazwiska aktorki niestety nie pamiętam]. Na pytanie, czy odważyłaby się na mocną scenę erotyczną odpowiedziała – jaką scenę erotyczną?! w tym kraju to jest niemożliwe. Bo co to za scena erotyczna, w której kobieta wstaje z łóżka owinięta prześcieradłem…
I taka prawda. Ale na szczęście sie to zmienia. Najpierw Wszystko, co kocham, a teraz Różyczka. Oby tak dalej :D

Michal_Dajer

Link już poprawiony.

MJ_MARTINO

Za dużo http:// poprawić trzeba ;)

Proszę czekać…