"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Sony nie szuka Spider-Mana 0

Studio Sony w dniu dzisiejszym zdementowało plotki, według których miało szukać odpowiedniego aktora do roli nowego Spider-Mana. Plotka ta głosiła, iż wytwórnia zaproponowała tę rolę Loganowi Lermanowi (Percy Jackson i Bogowie Olimpijscy: Złodziej Pioruna). Na razie, więc nie wiemy, kto zagra główną rolę w produkcji Marca Webba.

Kadr z filmu Spider-Man 3 (2007)

W specjalnym oświadczeniu studio Sony informuje również, iż na najbliższe miesiące nie planuje przeprowadzenie castingów do filmu Spider-Man, którego produkcja ma wkrótce ruszyć. Oznaczać to może, że obecnie projekt jest na etapie tworzenia scenariusza.

Początkowo reżyserem projektu miał być Sam Raimi jednak po jego konflikcie z szefami wytwórni został zwolniony z tej roli. Po kilku tygodniach poszukiwań odpowiedniego kandydata postanowiono, że zrobić restart całej historii. Reżyserię powierzono również młodemu utalentowanemu twórcy filmu 500 dni miłości.

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

tyr1888

chociaż wolałbym żeby zrobili 4 część to może jednak wyjdzie ten restart jeśli by zrobili go na poważnie tak jak X-men. Chociarz poprzednie spider-many mi się dosyć podobały to wolałbym konwencje bardziej realistyczną, doroślejszą.

Quagmire

A wcześniej oficjalnie podawano, że scenariusz Jamesa Vanderbildta jest już gotowy…Coś czuję, że Sony chce jedynie uśpić czujność dziennikarzy.

MJ_MARTINO

Restart to nie wyjdzie….

Proszę czekać…