Efdeby 2010 - nagrody za głosowanie! 6

Efdeby 2010 wprawdzie zakończone już kilka dni temu, ale na pewno wszyscy czekają jeszcze na nagrody dla głosujących! Prezentujemy pełną listę szczęśliwców i Prosimy na adres konkurs@fdb.pl wysyłać dane niezbędne do wysyłki. Pamiętajcie, że im szybciej dostaniemy adres, to tym szybciej trafią do Was nagrody!

Efdeby 2010

Odtwarzacz DVD: Korr 2238 DVD/DiVX Srebrny

Otrzymuje: Pajo23

1 sezon serialu Czysta Krew od Galapagos!

Otrzymuje: Yankee_Notch

10 odtwarzaczy MP3 ufundowanych przez kino Cinema City!

+

10 krokomierzy ufundowanych przez kino Cinema City!

Otrzymują: iwonkam, andrzejm1, protas6, marylac, martino7, subtropic, Steiner, darude, Sylvia, masza.

Filmy na DVD otrzymują: HokaHey, pavbi, regoat, tomekfel, magdasz30, Camil21, slayer, dumdum, Hancia94, Kazio, kicayek, DB17, marisa, Barbarka88Rz, ponury, tommassimo, Jedras, magdasa, anka_de, Czechu.

Na adresy czekamy do końca marca 2010. Nie wysłanie adresu jest równoznaczne z rezygnacją z nagrody!

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 15

Barbarka88Rz

oOo dobrze że tu zajrzałam, bo bym przegapiła nagrodę,
zapomniałam że tu się adresu nie podawało,

Hancia94

WOW! Wygrałam filmy na dvd! :D Jestem w szoku, nie ma co, przecież zagłosowałam z czystej nudy.. Bardzo dziękuję! :)

Bercik022

super to sobie wygrałem nagrody wohohoh ale gratulacje dla zwycięzców.

to jest zapis, który jest z mysla o tych, którzy żyją tym co dzieje się na FDB :) bo oni sa najczesciej pokrzywdzeni – pewnie kazdy sie domysla, ze nagrody wysylane sa partiami, bo nikt z 1 filmem na poczte nie bedzie specjalnie jechal … dlatego ktoś kto wyslal od razu dane nie moze byc pokrzywdzony przez tych co wysylali je po 1 miesiacu :) ogloszenie wynkow bylo w terminie i kto chcial nagrodę, ten pewnie sprawdzi czy wygral ;) nagrody sie nie zmarnują, bo zostaną przekazane na kolejne konkursy dla Dodjących i Weryfikatorow ;)
EDIT: dodam jeszcze, ze i tak poszlismy na rękę ;) bo w regulaminie wyraźnie jest napisane, ze wygrany ma 7 dni na wysłanie danych !!

Ronaldinho

Jest to trochę chamski zapis, bo jak ktoś nie zauważy nigdzie wyników, to się nie dowie, że one są. Powinno być tak, że wraz z ze zgłoszeniem do konkursu należy przesłać dane adresowe lub każdemu uczestnikowi konkursu wysłać wiadomość na mejla z linkiem do strony z wynikami z informacją o zapoznanie się z wynikami i jeżeli dana osoba tam jest, to powinna przesłać adres.

Proszę czekać…