Efdeby 2010 - nagrody za głosowanie! 6

Efdeby 2010 wprawdzie zakończone już kilka dni temu, ale na pewno wszyscy czekają jeszcze na nagrody dla głosujących! Prezentujemy pełną listę szczęśliwców i Prosimy na adres konkurs@fdb.pl wysyłać dane niezbędne do wysyłki. Pamiętajcie, że im szybciej dostaniemy adres, to tym szybciej trafią do Was nagrody!

Efdeby 2010

Odtwarzacz DVD: Korr 2238 DVD/DiVX Srebrny

Otrzymuje: Pajo23

1 sezon serialu Czysta Krew od Galapagos!

Otrzymuje: Yankee_Notch

10 odtwarzaczy MP3 ufundowanych przez kino Cinema City!

+

10 krokomierzy ufundowanych przez kino Cinema City!

Otrzymują: iwonkam, andrzejm1, protas6, marylac, martino7, subtropic, Steiner, darude, Sylvia, masza.

Filmy na DVD otrzymują: HokaHey, pavbi, regoat, tomekfel, magdasz30, Camil21, slayer, dumdum, Hancia94, Kazio, kicayek, DB17, marisa, Barbarka88Rz, ponury, tommassimo, Jedras, magdasa, anka_de, Czechu.

Na adresy czekamy do końca marca 2010. Nie wysłanie adresu jest równoznaczne z rezygnacją z nagrody!

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 15

Avatar square 200x200
B 2010-03-15

oOo dobrze że tu zajrzałam, bo bym przegapiła nagrodę,
zapomniałam że tu się adresu nie podawało,

Hania 2010-03-12

WOW! Wygrałam filmy na dvd! :D Jestem w szoku, nie ma co, przecież zagłosowałam z czystej nudy.. Bardzo dziękuję! :)

Bercik022 2010-03-11

super to sobie wygrałem nagrody wohohoh ale gratulacje dla zwycięzców.

Grzegorz Borowiecki 2010-03-11

to jest zapis, który jest z mysla o tych, którzy żyją tym co dzieje się na FDB :) bo oni sa najczesciej pokrzywdzeni – pewnie kazdy sie domysla, ze nagrody wysylane sa partiami, bo nikt z 1 filmem na poczte nie bedzie specjalnie jechal … dlatego ktoś kto wyslal od razu dane nie moze byc pokrzywdzony przez tych co wysylali je po 1 miesiacu :) ogloszenie wynkow bylo w terminie i kto chcial nagrodę, ten pewnie sprawdzi czy wygral ;) nagrody sie nie zmarnują, bo zostaną przekazane na kolejne konkursy dla Dodjących i Weryfikatorow ;)
EDIT: dodam jeszcze, ze i tak poszlismy na rękę ;) bo w regulaminie wyraźnie jest napisane, ze wygrany ma 7 dni na wysłanie danych !!

Ronaldinho 2010-03-11

Jest to trochę chamski zapis, bo jak ktoś nie zauważy nigdzie wyników, to się nie dowie, że one są. Powinno być tak, że wraz z ze zgłoszeniem do konkursu należy przesłać dane adresowe lub każdemu uczestnikowi konkursu wysłać wiadomość na mejla z linkiem do strony z wynikami z informacją o zapoznanie się z wynikami i jeżeli dana osoba tam jest, to powinna przesłać adres.

Proszę czekać…