"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Walter Salles reżyserem Our Wild Life 0

Walter Salles (Dzienniki motocyklowe) prowadzi negocjacje w sprawie reżyserii filmu Our Wild Life. Projekt wcześniej znany był pod nazwami Peaceable Kingdom lub Elephant Orphanage. Autorem scenariusza jest Jeff Stockwell (Most do Terabithii). Całość powstanie dla studia Mandalay Pictures.

Reżyser Walter Salles

Obraz Our Wild Life inspirowany jest życiem Daphne Sheldrick. Kobieta urodziła się w 1934 roku w Kenii, jest jedną z najbardziej znanych działaczek na rzecz ochrony zwierząt w Afryce. W latach 1955- 1976 była dyrektorką i główną zarządzającą Parku Narodowego Tsavo w Kenii. Jest uznaną specjalistką od przywracania do życia w naturze zwierząt, które zostały schwytane przez kłusowników. Upodobała sobie w szczególności słonie i nosorożce. W roku 2006 brytyjska Królowa Elżbieta II nadała jej tytuł Damy Komandora Orderu Imperium Brytyjskiego.

Nie wiadomo jednak, kiedy projekt powstanie. Ma to związek z pozwem złożonym przez Nicka Cassavetesa, który miał reżyserować ten projekt. Reżyser pozwał producentów filmu do sądu żądając zadośćuczynienia za niedotrzymanie warunków kontraktu.

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…