Pełny zwiastun Shreka 4! 1

Zapraszamy do obejrzenia pierwszej zapowiedzi czwartej części Shreka pod tytułem Shrek Forever After.

Shrek Forever

Film w Polsce pojawi się dwa miesiące po premierze światowej z uwagi na dokładne przygotowanie dubbingu. Będziemy mogli obejrzeć go 9 lipca.

Zapraszamy do oglądania i komentowania.

Po pokonaniu smoka, uratowaniu pięknej księżniczki oraz ocaleniu królestwa swoich teściów, Shrekowi powoli zaczyna brakować pracy. Zamiast wypędzać ludzi ze swojego domu coraz częściej zdarza mu się nawet dawać autografy. Pewnego dnia na jego drodze staje chytry karzeł Titelitur (znany z baśni braci Grimm) i jego życie zostaje odmienione. Pod wpływem chytrego planu karła, Shrek zostaje przeniesiony do alternatywnej rzeczywistości gdzie na ogry się poluje a jego ukochana Fiona w ogóle go nie zna. Przy pomocy swojego przyjaciela Osła i kota w butach ponownie będzie musiał zawalczyć o miłość swojego życia.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 7

Avatar square 200x200
tusia15 2010-03-19
Mnie osobiście zwiastun się podoba. Ale już nie mogę doczekć polskiej wersji… Oczywiście i tak uważam, że Shrek 1 i 2 jest najlepszy!!!
B 2010-03-15

ooo Shrek to jest niesamowity, jedna z najlepszych bajek (bez obrazy).

Piotr Biernacki 2010-03-13

Shrek i tak wyjątkowo dobrze się trzyma. Zazwyczaj ludzie po drugiej części mają już dość. Ale to zasługa głównie dobrego dubbingu. Ja nie obejrzałbym nawet drugiej części, gdyby nie Stuhr.

walek07 2010-03-12

"FINAL CHAPTER", ostatnia część… wydaje mi się, że dobrze zakończą cykl… moze np Szrek wraca do korzeni i będzie mu dobrze z Fioną itd na bagnie, tak czy owak będzie z nią, okaże się, że to prawdziwe przeznaczenie… szrek nie pasuje do roli księcia, miał tak żyć już zawsze? nie, tu brudas, zdrowy, niechlujny facet ;)
widocznie nie będzie to jednak trylogia, tylko tetralogia (czyli coś jak trylogia, ale z 4 częściami, dla nieznających;)

Ronaldinho 2010-03-12

Wydaje mi się, że Shrek z części na część co raz bardziej dziecinnieje.

Proszę czekać…