Ron Perlman w Conanie 0

Ron Perlman znany z Hellboy zagra Corina, ojca Conana. Tym samym zastępuje Mickey Rourke'a, który zamiast tego zagra w War of the Gods.

Hellboy

W obsadzie są: Jason Momoa, Rachel Nichols, Stephen Lang, Bob Sapp i Leo Howard.

Marcus Nispel reżyseruje, a zdjęcia do Conana rozpoczną się w tym miesiącu.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

Quagmire

Perlman to świetny aktor, ale bierze chyba wszystko co mu podsuną. Na tym tle Conan nie jest znowu przykładem aż takiej tandety, wytwórnia zamierza wydać na niego 90 mln $, więc Perlman zgarnie sobie ładne kilkaset tysięcy zamiast grać za grosze w filmach klasy B. No i Stephen Lang zarobi razem z nim.

Perlman jeden z bardziej niedocenianych aktorów. Świetne kreacje m.in. w "Imię Róży" czy "Mieście zaginionych dzieci". "Conan" patrząc na resztę obsady to raczej powrót do atrakcji spod znaku ’Akademii policyjnej VII". Bob Sapp o my God. Może do futbolu się nadaje w K1 jakoś zaczął sobie radzić, po okresię gdy ledwo udwałao mu się przetrwać 30 sekund w ringu, a potem nie miał sił na nic, ale role filmowe hmmm.

Quagmire

I te uderzające podobieństwo Perlmana do Momoy :)

Beznickowy

Ron Perlman jest aktorem podobnego typu co Mickey Rourke, więc myślę, że większej zmiany dla "Conana" to nie zrobi. To teraz tylko czekać, by się dowiedzieć, co z tego powstanie.

Proszę czekać…