"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Co z Jackiem Bauerem? 0

Ostatnie dni to szereg nowych doniesień na temat serialu pt. Przez 24 godziny. Wszyscy zastanawiają się czy stacja FOX po 8 sezonach zdecyduje się zakończyć pracę nad tym projektem. Ich decyzja byłaby uzasadniona, bowiem ostatnie odcinki (z sezonu ósmego) nie mają zbyt dużej oglądalności.

Kadr z serialu Przez 24 godziny (2001 - ????)

Jednak w dniu dzisiejszym pojawiły się nieoficjalne informacje, iż stacja NBC byłaby zainteresowana kupnem praw do emisji kolejnych sezonów. Oznaczałoby to, iż nieśmiertelny agent Jack Bauer ponownie gościłby na małym ekranie.

Na chwilę obecną wiadomo jedynie, iż stacja FOX poważnie zastanawia się nad zakończeniem serialu. Swoją decyzję motywuje faktem, iż wszystkie epizody z ostatniego sezonu (ósmego) miały na tyle małą oglądalność, iż wpływy z reklam nie są w stanie pokryć kosztów, jakie serial generuje.

Głównym bohaterem serialu Przez 24 godziny jest agent CTU – Jack Bauer (Kiefer Sutherland). Każdy sezon opowiada jeden dzień z życia Jacka. Główny bohater stawia czoło niebezpiecznym misją, aby w końcu dopaść "złych" ludzi. W serialu występują także: Carlos Bernard, Mary Lynn Rajskub, Dennis Haysbert oraz Elisha Cuthbert.

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Jack_Daniels

Coraz częściej obserwuję takie błędy językowe w newsach na fdb, że zaczynam się zastanawiać czy piszą tu sami analfabeci. I to zarówno w komentarzach (mam paru "faworytów") jak i w samych treściach newsów. Choćby tu: "stawia czoło niebezpiecznym misją"?? A może jednak "misjom"?? Ludzie, używajcie słowników!!

Beznickowy

Wszystko się kiedyś kończy, a Jack Bauer wniósł wiele świeżości do światku serialowego, którą niestety stracił. Mimo to wciąż pozostaje jednym z lepszych serialów akcji.

Proszę czekać…