Pierwszy poster z Predators 0

Niedawno informowaliśmy o sneak peeku filmu Predators, a dzisiaj pojawił się pierwszy oficjalny plakat do tej produkcji. Przypomnijmy, że producentem i “nadzorcą” projektu jest Robert Rodriguez (Sin City – Miasto grzechu).

Predators

Poster przedstawia postać "nowego" Predatora, który trochę się różni od swojego pierwowzoru.

Plakat z filmu PredatorsPlakat z filmu Predators

Royce, najemnik, który dowodzi elitarną grupą wojowników, zaczyna zdawać sobie sprawę, że zostali zebrani na obcej planecie by być ofiarami. Pomijając jednego lekarza, wszyscy są zimnokrwistymi najemnikami, członkami Yakuzy czy skazańcami. Systematycznie są zabijani przez bezwzględnych Predatorów i ich nowej rasy zwierzęta.

Premiera filmu Predators nastąpi 7 lipca.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 6

JohnnyDepp 2010-03-16

Plakatów to bedzie kilkanascie znając Rodrigueza to bedzie poźniej w czym wybierac

hqpoznan 2010-03-15

A co byś chciał? Taka prawda ze remake’i to zastępca innowacyjnosci niestety konczą sie pomysly na nowe filmy. Mozna teraz polegac na ksiązkach, komiksach czy biografiach.

drfalck 2010-03-15

Słabo to wszystko wygląda. Zachwile nakrecą pewnie Predators 2, trwaja prace na nowym RoboCopem, Kruger nowy juz jest nawet Scott kreci juz piątego chyba Obcego i tak w kółko…..
Zaraz będzie Zabójcza Broń 5 nie wiadomo tylko czy z Gibsonem, nowy MadMax, Avatar 2 juz pewny.
No do ku..wy już mnie to naprawdę wku…wia.

jacks 2010-03-15

poster ma swój klimat, mi się podoba. liczę na dobre kino, bo po sneak peeku zmalały moje obawy o kichę roku. obym się nie zawiódł, bo jedynka jest nie do pokonania raczej, ale żeby był chociaż tak dobry jak dwójka.

Trophy 2010-03-15

Beznadziejny plakat. Tagline tak samo.

Proszę czekać…