Kandydaci do reżyserii Przed Świtem 1

Summit Entertainment złożyło propozycję reżyserii czwartej części Sagi Zmierzch pod tytułem Przed Świtem trójce reżyserów.

Zmierzch

Są to: Sofia Coppola (Między Słowami), Gus Van Sant (Obywatel Milk) i Bill Condon (Dreamgirls). Decyzje zostaną podjęte dopiero, gdy Melissa Rosenberg dostarczy im w przyszłym tygodniu zarys scenariusza.

Czwarta część Sagi Zmierzch prawdopodobnie zostanie podzielona na dwie części.

Czy któryś z tak uznanych reżyserów spróbowałby przygody z tą serią? Z jednej strony jest to nieprawdopodobne, lecz Saga Zmierzch już nie raz potrafiła zaskoczyć.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 7

Redox

Z tym Van Santem mam nadzieję, że nietrafione żarty. Nie wyobrażam sobie autora tylu niszowych projektów w tym cukierkowym szambie. Podejrzewam, że jest to jeden z jakiś chwytów marketingowych, mający na celu poprawę pozycji kolejne części tej sagi. Ostatnio był podobny news, w którym De Palma miał wziąść się za reżyserię "Paranormal Activity 2"…

JohnnyDepp

a moze tak jakis mongolski rezyser !! Ten film ta seri ai ksiazki to gnioty jak 150

wayzee

ale Van Sant zmieniłby aktorów na amatorów i Matta Damona / Bena Afflecka (amatorzy zagraliby pewnie lepiej niż Chodząca Klata i Blady Niewiast)

Ronaldinho

Po takim plakacie:

nic dziwnego, że Gus Van Sant się zainteresował.
Sorry, ale nie mogłem się powstrzymać.

Trikster

No dobra, dobra… Ja nie cierpię Zmierzchu, ale jak nad filmem będą pracowały te sławy (choć średniego formatu, ale nadal sławy), to kto wie… może ostatnia część nie będzie kaszaną? Ja oczywiście wątpię, jednak nie ma co sądzić czegoś, czego na razie są tylko plany.

Proszę czekać…