Internetowe MTV Juliette Lewis 0

Juliette Lewis, aktorka i wokalistka zespołu Juliette And The Licks, poprowadzi internetowy show towarzyszący ceremonii MTV Europe Music Awards 2006.

Po raz pierwszy w historii europejskich nagród MTV internauci będą mogli wybierać spośród trzech jednoczesnych relacji: transmisji z gali, której gospodarzem będzie Justin Timberlake, specjalnego show zza kulis, prowadzonego przez Juliette Lewis oraz występów m.in. The Killers, Keane i Outlandish z Radhuspladsen.

Juliette Lewis/images.askmen.comJuliette Lewis/images.askmen.com

Juliette Lewis zdobyła popularność dzięki rolom w filmach Urodzeni mordercy, Co gryzie Gilberta Grape'a czy Dziwne dni. Od kilku lat artystka występuje również jako liderka zespołu rockowego Juliette And The Licks. Aktualnie grupa promuje najnowszy album Four On The Floor. Dwa dni po uroczystości rozdania nagród MTV EMA, 4 listopada, kapela da koncert w Warszawie.

Relacja na żywo z ceremonii zostanie wyemitowana przez MTV Polska 2 listopada o godzinie 20. Powtórki – w sobotę 4 listopada o godzinie 18 i w niedzielę 5 listopada o godzinie 14.

megafon.pl

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

NeverGiveUp

Lubie ją, ale jeszcze nie słyszałem jej zespołu.

Proszę czekać…