"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

To koniec Flash Forward? 1

W dniu dzisiejszym rzecznik Brytyjskiego kanału piątego oficjalnie ogłosił, iż stacja ta nie zamierza wpływać na ABC w sprawie serialu Flash Forward: Przebłysk jutra. W praktyce oznacza to, iż wielce prawdopodobne będzie anulowanie jego produkcji. Fanom pozostanie obejrzeć resztę odcinków sezonu pierwszego.

Kadr z serialu Flash Forward: Przebłysk jutra (2009- ????)

Stacja ABC ogłosiła kilka dni temu, iż jeśli wyniki oglądalności Flash Forward się znacząco nie poprawią to zamierza anulować jego produkcję. Nic nie wskazuje na wzrost zainteresowania tym projektem, więc w praktyce oznacza to, iż sympatycy tego serialu będą musieli pożegnać się z nim już po pierwszym sezonie.

Ich ratunkiem była decyzja Brytyjczyków, bowiem liczyli na podobną sytuacje jak w przypadku serialu Słoneczny patrol. Ostatnie sezonu tej produkcji powstawały głównie z myślą o mieszkańcach tego kraju. Bo właśnie na wyspach cieszył się on ogromną popularnością przy jednoczesnej małej popularności w Stanach.

Źrodło: www.hollywoodreporter.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

tomasso79 2010-03-23

I nic dziwnego, bo nudy straszne, zero akcji, a fabuła też nie zachwyca. Tak wróżyłem temu serialowi od początku i zastanawiałem się jak będą się czuć wszyscy oglądacze zostawieni z tymi wszystkimi napoczętymi wątkami…

Jack_Daniels 2010-03-18

Marny? Osobiście uważam, że jeden z lepszych ostatnio. Ciekawy pomysł, dobra realizacja, odpowiednio dobrani aktorzy. Wolę takie seriale niz jakąś papkę w stylu kolejnej odsłony "CSI: Bukareszt"…

Perfik 2010-03-18

Serial marny wiec dobrze się stało. Brawo ABC

MJ_MARTINO 2010-03-18

Taki dobry serial… ale fakt faktem fabuły na jeden sezon by starczyło… niech pomyślą w takim razie i zrobią końcówkę z prawdziwego zdarzenia.
Tak czy inaczej szkoda….

Proszę czekać…