Zwiastun Ong Bak 3! 0

Pojawił się nowy zwiastun filmu Ong Bak 3 z Tonym Jaa w roli głównej. Jest to kontynuacja fabularna drugiej części, którą Jaa reżyserował.

Ong Bak 3

Bohater będzie mścić się na wrogach w bardzo widowiskowy i typowy dla tego aktora sposób. Zobaczcie co robi Tony Jaa, gdy się zdenerwuje.

Wielkim finałem filmu ma być pojedynek Tony’ego z Danem Chupongiem, który jest drugą największa gwiazdą kina tajskiego. Do tego oczywiście ma dużo talentów w sztukach walki.

Premiera w Tajlandii już 5 maja! Jak Wam się podoba?

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

thenat17

tak, dwójka była nie dość że słaba, to jeszcze ten koniec… Wydaje mi się że dwójka była dlatego słaba że Tony Jaa, był za długo w dzungli chyba i medytacja padła mu zdeka na czerep :
05.03.2008
Tydzień temu informowaliśmy o tajemniczym zniknięciu gwiazdy "Ong Bak" Tony’ego Jaa, który miał wystąpić i wyreżyserować kontynuację tajskiego przeboju. Teraz Jaa odnalazł się i co więcej powróci na plan produkcji dokończyć dzieło.
Jaa zniknął z planu "Ong Bak 2" w połowie zdjęć w czerwcu. Zaszył się głęboko w dżungli, gdzie zamierzał medytować. W rzeczywistości chciał uwolnić się od wytwórni Sahamongkol, z którą nieopacznie podpisał kontrakt na 10 lat. Studio wynajęło jednak detektywów, którzy odnaleźli aktora. Ten – twierdząc, że boi się o swoje życie – zgłosił się na policję. Na komisariacie doszło do spotkania z przedstawicielami Sahamongkol. Obie strony doszły do porozumienia, choć szczegółów nie wyjawiono.

Asmodeusz

po zakończeniu 2 wskazujacym na śmierć bohatera, trzeba było wyciagnac jeszce nieco kasy, choć jak widać sceny walki jak zwykle będą dobre

Proszę czekać…