Pogromcy Duchów 3 bez Reitmana?

Pogromcy Duchów

Pojawiła się informacja, jako studio Columbia Pictures chciało zrobić Pogromców Duchów 3 bez twórcy serii, Ivana Reitmana. Przypominamy, że Reitman, póki co, jest reżyserem kolejnej odsłony.

Jak wiemy, strategia studia mówi, że w trzeciej części starzy pogromcy mają wyszkolić nowe pokolenie, które może działać w kolejnych filmach. Chcieli osiągnąć to dzięki młodszemu reżyserowi, który odpowiednio ogarnąłby cały temat zza kamery.

Niestety dla studia, Reitman w kontrakcie sprzed wielu lat, ma zapis, że musi mieć wpływ na kolejną część i może ją reżyserować.

Reitman i gwiazdy serii, Dan Aykroyd, Bill Murray i Harold Ramis dzięki klauzulom w kontrakcie mogą spokojnie samodzielnie uśmiercić projekt, jeśli coś im się nie spodoba.

Drug szkic scenariusz ma być gotowy na maj. Studio miało nadzieję, że kolejny projekt sprawi, że Reitman sam zrezygnuje, lecz ku ich zaskoczeniu, twierdzi, że da radę nakręcić oba.

Ivan Reitman nakręci teraz komedię Friends with Benefits z Ashtonem Kutcherem i Natalie Portman. Jest to komedia o dwóch przyjaciołach, których związek jest czysto fizyczny, lecz z czasem wykształca się w nim prawdziwe uczucie.

Premiera zapowiedziana na 7 stycznia 2011 roku. Czy studio dalej będzie wywierać presję na Reitmanie? Czy Wy chcecie innego reżysera w Pogromcach Duchów 3?